Kader İsterse 10.Bölüm Özeti – 29 Ağustos Salı

Kader İsterse 10

Faraz, Samin’den Vazgeçemedi!

Kader İsterse 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Ağustos Salı günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 10.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 10.bölümde neler olacak? Kader İsterse 10. bölüm özetinde Halima oğluna boşanması için baskı uygularken Faraz boşanma evraklarıyla Samin’in evine gelir. Ona yeniden başlamak istediğini söyler. Kader İsterse 10. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 10
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Kader İsterse Pakistan dizisi heyecanlı bölümleriyle ilerliyor. Son bölümde Harim’in annesi Asfand’ı evlilik için zorlamıştı. Harim beklemediği bu hamle karşısında oldukça düşünceli ve annesine çıkışıyor. Asfand’ı arayarak onunla konuşmak istediğini söyler.

Faraz’da Anita’yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşar. Anita’yla konuşmak istiyordur ama Anita telefonlarını açmaz. Anita gönderdiği son mesajında Amerika’ya döneceğini ve hemen evleneceğini söyler. Faraz duygusallaşıp ağlamaya başlar.

Öte yandan Faraz’ı sıkıştıran bir diğer isimde Halima’dır. Halima babası dönmeden Samin’den boşanması için baskı uygular. Faraz avukatla görüşmeden önce Asfand ondan iyi düşünmesini ister ve Samin’in iyi bir insan olduğundan bahseder.

Faraz avukatla görüşmeye gider ama kağıtları imzalayamaz. Faraz soluğu Samin’in evinde alır. Faraz ve Samin karşı karşıyadır. Faraz annesinin onu evinde istemediğini söyler ve boşanma evraklarıyla geldiğini açıklar. Samin’in gözünden yaşlar damlamaya başlamıştır. Faraz ondan boşanmak istemediğini ve geçmişi bir kenara bırakarak yeniden başlayabileceklerini söyler. Samin sonsuza dek yanında kalacağını belirtir. Böylece ikili arasında anlaşmazlık son bulmuştur.

Faraz eve dönüş yolunda Samin’e en sevdiği dondurmalardan bile ısmarlar. İkili eve güler yüzle girerken Asfand mutlu olur. Asfand onların mutluluğuyla Harim’i arar. Harim’i güncellerken o kıskançlık krizlerine girmeye başlar. Faraz’ın Samin’e sevme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Kader İsterse 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 29 Ağustos Salı

Ertesi sabah Samin, Halima’yı mutfakta kahvesiyle karşılar. Kadın küplere biner. Oğlunu ondan boşanmaya zorlarken Faraz onu geri getirmiştir.

Bu arada Arif’ten Samin’in babasına mektup gelmiştir. Aldığı bu karardan dolayı annesinin çok kızdığından bahsediyordur.

Faraz’ın babası geri döner. Faraz babasına bir şey demediği için Samin’e teşekkür eder. Asfand çiftin odasına gelerek yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Asfand evlenmeye karar verdiğini anlatırken Samin ve Faraz şaşkınlıkla gülümser. Evlenmesi için destek vermelerini ister. Bu yüzden onları yemeğe çıkarıp Harim’le sürpriz yapacaklardır.

Halima’da üçlünün yemeğe çıkacağını duyunca yine Samin’e çıkışır ve ne gibi bir büyü yaptığını sorar. Samin de büyü bilseydi ilk ona yapacağını söyler 😀 Bakalım gelecek bölüm Samin ve Faraz’ın Harimi karşılarında görünce vereceği tepki nasıl olacak?

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir