Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Özeti – 29 Ağustos Salı

Seni Kalbime Yazmışlar 11

Mustajab Hain Planlarıyla Geri Dönüyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Ağustos Salı günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 11.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 11. bölüm özetinde Şakila ağzından çıkanları bir bir yaşarken Mustajab tehlikeli oyunlara girişir. Seni Kalbime Yazmışlar 11. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 11
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Şakila hastanededir. Doktor muayene sonunda anjiyo olmasını söyler. Şakila güler ve birkaç ay önce numara yaptığını şimdi gerçekten hastalandığını söyler.

Mustajab ise gece hayatına geri dönmüştür. Şiza onun bu duygusal halinden faydalanmaya çalışsa da işe yaramaz. Şiza onu daha çok kırmak için Dua evlendiğinde ne yapacağını sorar. Mustajab daha çok dibe batmaya başlar.

Şakila büyük bir depresyon halindedir. Anne oğul Dua’ya karşı ayrı bir takıntı halindeler. Şakila şimdi kendini kötü hissediyor ve her fırsatta Dua’yı arıyordur. Nimra güzel bir dille onu geri çevirirken Şakila durmaz. Dua’nın babası artık kızlarını rahatsız etmemesini ister.

Şakila anjiyo olduktan sonra yeniden Dua’nın kapısını çalar. Artık evdekiler illallah etmiştir. Nimra ve kocası acı ve keder verdiklerini Dua’nın hassas bir kız olduğunu ilişkilerini bitirmelerini söyler.

Seni Kalbime Yazmışlar 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 29 Ağustos Salı

Bu arada Tagi de iyiden iyiye Dua’dan iyice hoşlanmaya başlamıştır. Okulda notlar açıklanır ve duvara asılır. Tagi, Dua’nın adını görüp elinde çiçeği hediyesiyle kapısını çalar. Okulda derece yaptığını söyler. Dua müjdeli haber karşısında sevinir. Tagi adım adım Dua’ya yaklaşmaya çalışıyordur. Tagi’nin annesi de oğluna evlenmesi için tutturur.

Mustajab Pakistan’a yeniden giriş yapar. Annesi bu sürprizi karşısında yeniden toparlar. Mustajab çirkin emelleri için geri dönmüştür. Yine büyük büyük laflar konuşmaya başlar.

Dua hocasını arar boşandığını haber verir. Hocasının hasta olduğunu öğrenince yanına gitmeye karar verir. Bu arada Tagi evlerine gelmiştir ve bu bahaneyle Dua’yı o götürecektir. İşte Mustajab’ın planı burada devreye girer. Mustajab camide abdest alarak namaz kılmaya başlar. Dua’nın aklı yeniden karışır. Dua bu durumu Dayyan’a anlatınca herkesin kendine yeni bir yol çizdiğini ve düşünmemesini ister.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir