Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Özeti – 29 Ağustos Salı

Seni Kalbime Yazmışlar 11

Mustajab Hain Planlarıyla Geri Dönüyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Ağustos Salı günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 11.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 11. bölüm özetinde Şakila ağzından çıkanları bir bir yaşarken Mustajab tehlikeli oyunlara girişir. Seni Kalbime Yazmışlar 11. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 11
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Şakila hastanededir. Doktor muayene sonunda anjiyo olmasını söyler. Şakila güler ve birkaç ay önce numara yaptığını şimdi gerçekten hastalandığını söyler.

Mustajab ise gece hayatına geri dönmüştür. Şiza onun bu duygusal halinden faydalanmaya çalışsa da işe yaramaz. Şiza onu daha çok kırmak için Dua evlendiğinde ne yapacağını sorar. Mustajab daha çok dibe batmaya başlar.

Şakila büyük bir depresyon halindedir. Anne oğul Dua’ya karşı ayrı bir takıntı halindeler. Şakila şimdi kendini kötü hissediyor ve her fırsatta Dua’yı arıyordur. Nimra güzel bir dille onu geri çevirirken Şakila durmaz. Dua’nın babası artık kızlarını rahatsız etmemesini ister.

Şakila anjiyo olduktan sonra yeniden Dua’nın kapısını çalar. Artık evdekiler illallah etmiştir. Nimra ve kocası acı ve keder verdiklerini Dua’nın hassas bir kız olduğunu ilişkilerini bitirmelerini söyler.

Seni Kalbime Yazmışlar 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 29 Ağustos Salı

Bu arada Tagi de iyiden iyiye Dua’dan iyice hoşlanmaya başlamıştır. Okulda notlar açıklanır ve duvara asılır. Tagi, Dua’nın adını görüp elinde çiçeği hediyesiyle kapısını çalar. Okulda derece yaptığını söyler. Dua müjdeli haber karşısında sevinir. Tagi adım adım Dua’ya yaklaşmaya çalışıyordur. Tagi’nin annesi de oğluna evlenmesi için tutturur.

Mustajab Pakistan’a yeniden giriş yapar. Annesi bu sürprizi karşısında yeniden toparlar. Mustajab çirkin emelleri için geri dönmüştür. Yine büyük büyük laflar konuşmaya başlar.

Dua hocasını arar boşandığını haber verir. Hocasının hasta olduğunu öğrenince yanına gitmeye karar verir. Bu arada Tagi evlerine gelmiştir ve bu bahaneyle Dua’yı o götürecektir. İşte Mustajab’ın planı burada devreye girer. Mustajab camide abdest alarak namaz kılmaya başlar. Dua’nın aklı yeniden karışır. Dua bu durumu Dayyan’a anlatınca herkesin kendine yeni bir yol çizdiğini ve düşünmemesini ister.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın