Candan Öte 67.Bölüm Özeti – 29 Ağustos Salı

Candan Öte 67

Karan Ne İşler Çeviriyor?

Candan Öte 67.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 67. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 67. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 67.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 67.bölümde neler olacak? Candan Öte 67. bölüm özetinde dna testi sonuçları açıklanır Karan, Swamini’nin oğlu çıkar. Manvi Karan konusunda kafası karışık. Candan Öte 66. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 66

Hint Dizi Özetleri Candan Öte Hint dizisinde Manvi’nin Karan hakkındaki şüpheleri ve büyükbabanın ona destek vermesiyle Dna testi uygulanmasına karar verilmiştir. Swamini bunu hakaret olarak algılasa da Karan herkesin aydınlanması için bunu yapmak ister.

Sık sık Manvi’nin şüpheleri doğrultusunda hem Virat’la hem de Swamini ile arası gerilecektir. Jevika Karan’ı üzgün ve düşünceli bulur. Karan bunu Swamini için yapacağını söylerken Jevika onu teselli eder. Karan Jevika’nın elini tuttuğunda Jevika rahatsız olur. Bu sırada Manvi, Karan’ın odanın öbür ucundan Jeevika’nın elini tuttuğunu görür. Ona doğru yürür ve Jeevika’nın elini tutmaya nasıl cüret ettiğini sorar?  Ardından şaka yaptığını söylerken Karan rahatlar.

Manvi, herkese kendisinin ve Virat’ın şarkı yarışmasının bir sonraki turuna seçildiğini söylemekten mutluluk duyar. Herkes Virat-Manvi’nin ne giymesi gerektiği ve şarkı söylemesi gerektiği konusunda heyecanlanıyor. Swamini Karan’a Manvi^den uzak durması için tembihler.

Şarkı yarışmasında her şey iyi giderken Manvi Jevika’nın sözlerini hatırlayarak yarışmadan çekilme kararı alır. Bunu jüriyle paylaşır. Jüri bunun karı kocayla ilgili bir rekabet olabileceğini düşünürken Manvi’ye kızarlar. Virat gelip neler olduğunu sorar ikili tartışmaya başlamıştır. Virat Manvi’ye bu düşüncesi için kızar.

Swamini Jevika’yı Manvi konusunda yine uyarır. Jevika’da Manvi’yi arayarak Karan konusu için şüphelenmemesini ister. Manvi de öyle yapacağıı söylerken Karan’ı biriyle otururken görür. Hemen onları dinlemeye koyulurken işlerin ters gidip gitmemesi hakkında konuştuklarını duyar. Manvi bunun ne olacağını düşünürken kayda alacağı sırada telefonu düşürür ve geri döndüğünde Karan’ın orada olmadığını görür.

Manvi bu gördüklerini Jevika’ya anlatmak ister ama Jevika onu dinlemek istemez. Sürekli bir işi çıkar.

Madan evin belgelerini topladığında evin ödemesini yapan kişinin Karan değil de bir başkası olduğunu görür. Vadhera malikanesini aradığında Karan çıkar ve ona Subhash Jaiswal’ı sorar. Karan onun arkadaşı olduğunu ve müzayedeyle aynı gün yurt dışına seyahat etmesi gerektiği için Subhash’tan onun parasını ödemesini istediğini söyler. Karan düşüncelidir.

Bütün aile salonda toplanır ve dna testi sonucu açıklanır. Karan Swami’nin oğludur. Swamini Manvi’ye laf sokar.

Candan Öte 67. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 29 Ağustos Salı

Ertesi gün Karan mutfağa gelir ve Jeevika’nın yemek yaptığını görür.  Jevika’nın eline yağ sıçradığında canı yanar ve Karan hemen eline buz bastırarak sımsıkı elini tutar. Jevika yine gerilirken Manvi onu görür.

Madan ve Dabu, Subhash Jaiswal’ı ziyaret eder ve yaptıkları için teşekkür eder. İkili ayrılırken Dabu odaya geri döner ve Subhash’in Karan’la yaptığı konuşmayı duyar. Adam Subhash Jaiswal’ın kendisi olduğuna ikna ettiğini söylüyordur. Dabu hemen bunları Manvi’ye aktarır. Manvi yeniden şüphelenmeye başlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın