Sandiya’nın Tabutu Rathi Konağına Getiriliyor!

Sandiya'nın cenza töreni

Sandiya Ölecek Mi?

Can Yoldaşım Hint dizisinde gelecek bölümlerde neler olacak? İlerleyen dönemlerde Sandiya’nın cenaze törenine gözyaşlarınızla eşlik edeceksiniz. Peki o süreçte neler yaşanacak? Can Yoldaşım dizisinde Sandiya ölecek mi?

Sandiya, akademiden mezun olmuş ve başarılı çalışmalara imza atmıştır. Sandiya’nın oğlu olmuş evde mutluluk hakimdir. Bir gece Sandiya işten eve dönmez. Evde tedirginlik hakim olmaya başlamıştır. Ved annesinin geç kalmasına üzülüyor ve herkese annesini soruyor. Emily, Vedi’in uyumasını ve sabaha kadar annesinin geleceğini söyler.

Mena ise Sandiya’nın evden çıkarken herkesle vedalaşır gibi çıktığını anlatıyor. Sandiya evden çıkarken Emily ve Mena’ya her şey için teşekkür etmiştir. Santos bu sözlerden sonra daha da endişelenir.

Sandiya’yı arayan kişiler arasında Zakir’de vardır. Zakir şu sıralar Sandiya’yı akademide zorlayan arkadaşlarından biri… Zakir tren kazasında Sandiya’yı arar.

Emily kimsenin umudunu yitirmemesini ister. Sandiya’nın birçok kez eve geç geldiğini hatırlatır. Suraj ise gelecek en ufak bir haber beklemektedir. Bir yandan da oğlu Ved’i rahatlatmaya çalışır. Chavi, Emily, Santos hep birlikte tapınağa gidip dua ederler. Daisa bile gelip Sandiya’nın başarılı bir subay olduğunu eve sağ salim geleceğini söylemektedir.

Sabah olduğunda herkesin uyanık Sandiya’yı beklediği görülür. Ved uyanmış ve annesinin yokluğunu sorgulamaya başlamıştır. Ved kapıda ses duyunca annesinin geldiğini düşünüp oraya yönelir. Gelen Zakir’dir. Zakir yanında memurlar ve Sandiya’nın çerçeveli fotoğrafıyla içeriye girer. Ardından Sandiya’nın tabutunu getirirler. Hepsi donup kalmıştır.

Zakir, Sandiya’nın tren kazasında patlayan vagonun içinde yer aldığını ve görev başında öldüğünü söyler. Evdeki herkes şaşkındır. Ağlamaya başlarlar. Zakir Sandiya’nın eşyalarını Suraj’a verir. Ved babasına sarılır. Arun bu olanları kabul etmez. Sandiya’nın cesur olduğunu ve her şeyi başarıyla yaptığını anlatıp tabuta yönelir. Zakir Arun’un görmesini istemez. Sandiya yanmış ve tanınmaz haldedir.

Ved annesine seslenir ve uyanmasını ister. Chavi abisini dürter ama Suraj kendinde değildir. Suraj şoka girmiş ve etrafa boş boş bakıyordur. Santos, Sandiya’nın fotoğrafına bakıp ağlar. Eşini ve çocuğunu bırakıp neden gittiğini sorar. Şimdi onları kim nasıl toparlayacaktır? Sandiya’nın cenaze töreni de yapılır. Baba oğul Sandiya’ya veda ederler.

Bu sırada Sandiya’da başından aşağı su döküp ağlıyordur. İyi bir gelin olamamış, evlilik yeminini yerine getirememiş oğlunu bırakıp gitmişti. Sandiya görevi için tüm bunları göze almıştır. Bakalım Sandiya’nın geri dönüşü nasıl olacak? Gelecek bölümler gerçekten çok heyecanlı olacak?

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir