Emanet 272.Bölüm Fragmanı – 14 Aralık Salı

emanet 272

Yaman Seher’in Gönlünü Fethedecek!

Emanet 272.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 272.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 272.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman yaptığı hatanın bedelini ödemeye devam ediyor. Sürekli Seher’in yanında pervane olsa da kırılan kalp kolay tamir olacağa benzemiyor. Peki gelecek bölüm bizi neler bekliyor? İkilinin bozulan ilişkisi düzelecek mi? 

Fırtına dinecek mi? Seher Yaman’ın her seferinde ona karşı olan güvensizliğinden bıkmış durumda. Geçmiş bölümleri hatırlarsak Yaman bir çok defa oyunlara gelip Seher’e ateş püskürmüştü. Üstelik şimdi yaptığı diğerlerinden çok daha fena.

Yaman bu zamana kadar bir çok şey düşündü. Bunlar Seher’in Yusuf’u alacağı. Ya da Seher’in bir miras avcısı olduğu gibi şeylerdi. Bu seferki itham çok daha kötü. Yaman resmen Seher’i kendisini aldatmakla suçlayacaktı. İşte bu yüzden Seher bu sefer Yaman’ın burnunu iyice sürtecek. 

Buzlar eriyecek! Seher sürtecek diyoruz çünkü onun Yaman’a olan öfkesi geçici. Hala deli gibi onu seviyor. Tek istediği Yaman’ın artık bu konuda şüpheye düşmemesi. Nitekim Yaman yapacaklarıyla kendini affettirmeye başaracak. Romantikleştiğinde ne denli etkileyici olduğu hepimizin malumu. 

Ancak işler ikili için her ne kadar iyi gitse de iki cadıyı unutmamak lazım. Yeni senaryolarla oyunlarına devam edecekler. Bu kez hedefleri Seher’i Yaman’a karşı doldurmak olacak. 

Konakta büyük bir karmaşa süre dursun diğer tarafta işler giderek romantikleşecek. Ali kahramanlığıyla Duygu’yu feth etmeyi başardı. İkili arasında her şey muhteşem gidiyor.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir