Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. sezon Yakında!

Pera Palas'ta Gece Yarısı 2. sezon

Pera Palas’ta Gece Yarısı Afişi Geldi!

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. sezon geliyor! Başrollerini Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı’nın paylaştığı Pera Palas’ya Gece Yarısı geçen yıl Netflix’te yayınlanmıştı. Yayınlandığı günden itibaren Netflix Top 10 listelerine girmeyi başardı. Sosyal medya da ise olumlu ve olumsuz birçok eleştiri almış olsa da Pera Palas’ta Gece Yarısı 2.sezonunu merakla bekleniyor.

Pera Palas'ta Gece Yarısı 2. sezon

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2.sezonundan yeni afiş geldi. Afiş yeni sezondan pek bir ipucu vermedi.

Bir solukta bitirdiğimiz dizilerin yeni sezonları aylar sonra yayınlanınca geçen sezonu unutmuş oluyoruz. Özellikle temposu yoğun olan bu dizide de kim kimdi konu neydi gelin hatırlayalım!

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın konusu ne?

Hazal Kaya dizide gazeteci Esra rolüyle karşımıza çıkmıştı. Palas oteli ile alakalı “Pera Palas’ta kalmak için 130 neden” başlıklı yazısını yazmak için otelin yolunu tutmuştu. Renkli ve hareketli kişiliği ve Pera Palas’ın büyüsüne Esra’yla birlikte kapılmıştık.

Otelin müdürü rolünde ise Tansu Biçer, Ahmet olarak karşımıza çıkıyor ve işletmeye gelen Esra’yı karşılıyor. Günün sonunda genç gazeteci, ona otelin tarihini anlatan Ahmet tarafından olumsuz hava şartlarından dolayı otelde konuk olmaya davet ediliyor. Saatler gece yarısını bulduğunda genç gazetecimiz Esra, yanlışlıkla tarihî odaların birinde 1919 yılına açılan bir kapı ile geçmişe yolculuk yapıyor. Geçmişin akışına müdahale eden Esra ile varlığının tehlikede olduğunu fark etmesiyle bir terslik olduğunu anlayan Ahmet işleri yoluna sokmaya çalışıyorlar.

Dizinin son sahnesinde Esra ve Ahmet, olayları düzelttikten sonra kendi zamanlarına dönmeye çalışırken kendilerini 1995 yılında buluyor. Yanına bir fotoğraf ve not iliştirilen bebeğin aslında Esra olduğunu fark etmeleriyle sezon tamamlanmıştı.

Esra ve Ahmet’i 1995 yıllarında bakalım neler bekliyor. Halit bu hikayenin neresinde kalacak?

Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın