Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. sezon Yakında!

Pera Palas'ta Gece Yarısı 2. sezon

Pera Palas’ta Gece Yarısı Afişi Geldi!

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. sezon geliyor! Başrollerini Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı’nın paylaştığı Pera Palas’ya Gece Yarısı geçen yıl Netflix’te yayınlanmıştı. Yayınlandığı günden itibaren Netflix Top 10 listelerine girmeyi başardı. Sosyal medya da ise olumlu ve olumsuz birçok eleştiri almış olsa da Pera Palas’ta Gece Yarısı 2.sezonunu merakla bekleniyor.

Pera Palas'ta Gece Yarısı 2. sezon

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2.sezonundan yeni afiş geldi. Afiş yeni sezondan pek bir ipucu vermedi.

Bir solukta bitirdiğimiz dizilerin yeni sezonları aylar sonra yayınlanınca geçen sezonu unutmuş oluyoruz. Özellikle temposu yoğun olan bu dizide de kim kimdi konu neydi gelin hatırlayalım!

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın konusu ne?

Hazal Kaya dizide gazeteci Esra rolüyle karşımıza çıkmıştı. Palas oteli ile alakalı “Pera Palas’ta kalmak için 130 neden” başlıklı yazısını yazmak için otelin yolunu tutmuştu. Renkli ve hareketli kişiliği ve Pera Palas’ın büyüsüne Esra’yla birlikte kapılmıştık.

Otelin müdürü rolünde ise Tansu Biçer, Ahmet olarak karşımıza çıkıyor ve işletmeye gelen Esra’yı karşılıyor. Günün sonunda genç gazeteci, ona otelin tarihini anlatan Ahmet tarafından olumsuz hava şartlarından dolayı otelde konuk olmaya davet ediliyor. Saatler gece yarısını bulduğunda genç gazetecimiz Esra, yanlışlıkla tarihî odaların birinde 1919 yılına açılan bir kapı ile geçmişe yolculuk yapıyor. Geçmişin akışına müdahale eden Esra ile varlığının tehlikede olduğunu fark etmesiyle bir terslik olduğunu anlayan Ahmet işleri yoluna sokmaya çalışıyorlar.

Dizinin son sahnesinde Esra ve Ahmet, olayları düzelttikten sonra kendi zamanlarına dönmeye çalışırken kendilerini 1995 yılında buluyor. Yanına bir fotoğraf ve not iliştirilen bebeğin aslında Esra olduğunu fark etmeleriyle sezon tamamlanmıştı.

Esra ve Ahmet’i 1995 yıllarında bakalım neler bekliyor. Halit bu hikayenin neresinde kalacak?

Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir