Esaret 80. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mart Cuma

esaret-80

Ali’yi Kim Kaçırttı! Afife Baş Şüpheli…

Merhaba Esaret dizi severler. Afife Demirhanlı köşeye sıkışıyor. Nihan’ın oğlunu ortadan yok etmesini kendisi mi istedi. Orhun, Ali’deki yara izlerini görünce en derininden yaralanır. Ortalık çok fena kızışacak! Hazır olun... Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Esaret 80.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 80.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 31 Mart Cuma günü 80.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 80.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 31 Mart Cuma günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 80 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 80
Esaret

Esaret 80 Fragmanı Yayınlandı mı?

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Esaret dizisinde Afife, Ali’nin gelişiyle şoke oldu. Tabi onun gibi Perihan’ın da ağzı açık kaldı. Orhun bu işin peşini bırakmayacağını Ali’yi onlardan kim kopardıysa cezasını keseceğinin sinyalini verdi. Orhun’un bu sözleri Afife’yi korkutur gibi oldu! Peki neden?

Ali çok savunmasız! Hira, Ali’ye kol kanat gerdi. Orhun ve Hira’nın Ali’de gördüğü yaralarsa ikiliyi derinden sarstı. Orhun kız kardeşlerine çok değer veren bir abi. Özellikle Nihan’ı kaybetmenin acısını aşmış değil. Şimdi de kardeşinin bir oğlunun olduğunu bilmemek ise omuzlarına daha büyük bir yük vermiş durumda. Ali’nin neden onlardan koparıldığına anlam veremiyor.

Afife Kahya’yı Tokatladı! Afife’nin kahkayı tokatlaması ise kafaları karıştırdı. Bu çocuktan kurtulmak isteyen Afife miydi? Yoksa kahya Afife’den habersiz hareket edip eline yüzüne mi bulaştırdı. Her şey çok yakında aydınlanacaktır.

Ali ise eve alışmakta oldukça zorlanacak. Hira ve Orhun daima onun yanında olup iyi hissetmesini sağlayacaklardır.

Esaret 80 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 31 Mart Cuma Esaret İzle!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 80.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın