Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!

Arayış dizisi

Arayış dizisi Çok Yakında Disney Plus’ta…

Arayış dizisinden gelen kareler herkesi bir meraklandırdı. Fotoğraflardan gelen ilk izlenim ortaya güzel bir işin çıktığı yönünde. Dizi çok yakında Disney Plus’ta yayınlanacak. Peki Arayış dizinin konusu ne? Arayış dizisinde Mehmet Günsür ve Aslı Enver’den başka kimler var gelin hep birlikte bakalım.

arayış dizisi

Başrollerini Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in paylaştığı Arayış dizisinde yönetmen Emin Alper olurken senaryo da Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel yer alıyor. Emin Alper’i Kurak Günler filmiyle topladığı birçok ödülden hatırlamanız mümkün. Senarist Nükhet Bıçakçı Babil, Kaval Yelleri, Muhteşem Yüzyıl, Küçük Sırlar ve Beyza’nın Kadınları’nı kaleme aldı. Özlem Yücel ise yine Babil, Karagül ve Fi…

Arayış dizisi oyuncuları kim?

Disney+ Arayış dizisiyle adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu yer alıyor.

Arayış dizisini Ay Yapım üstleniyor.

Arayış dizisi konusu?

Metropol hayatından sıkılmış, hasta ve yolunu kaybetmiş olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya adım atar.

Nisan, hastalık, mutsuzluk ve yönünü kaybetmiş bir ruh olarak metropol hayatına sıkışmıştır. Bir şifa seansına katıldıktan sonra kaybolan arkadaşının izini sürerken, şüpheli bir tarikata ulaşır. Tarikatın vaadine karşın tüm şüphelerine rağmen kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır. Metafizik, varoluş ve aşk temalarına odaklanacak olan dizi yakında Disney+ platformunda yayınlanacak.

Aslında Nisan’ın hayatı şehrin keşmekeşine, korna gürültülerine yetişmeye çalıştığımız hayatla olmak istediğimiz hayat arasında sıkışmış bizlerin hikayesi… Son yıllarda moda olan aslında gerçekten tutunmaya ihtiyacımız olan o dal parçalarına uzatırken bulduk kendimizi. Şifa seansları, arınma, spritüel kitaplar, aile dizimi, astroloji ve daha birçoğu… O yüzden Arayış dizisinin görmediğimiz, görmek istemediğimiz, ararken neleri ötelediğimizi bizlere sunacak hissi doğuruyor.

Arayış dizisi

Arayış dizisi

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne?
  Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne? Ezgi Mola’nın Yeni Dizisi Dünyayı Değiştiren Ayten Geliyor!Disney+ yeni projesi ve başrolünde Ezgi Mola’nın yer aldığı Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi geliyor. Ezgi Mola’yı hiç böyle bir karakterde görmediniz! Konusu bir hayli ilginç. Ezgi Mola yavaş yavaş seri katile dönüşen bir karakter olarak karşımıza çıkacak! Dünyayı Değiştiren Ayten konusu ne? Dünyayı Değiştiren Ayten oyuncuları kimler?
 • Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı!
  Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı! Aktris dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz Başrolde! Disney+ yerli yapımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Pınar Deniz’in yen imajıyla göz doldurduğu Aktris dizisi oldukça merak uyandırdı. Avukat Ceylin olarak benimsediğimiz Pınar Deniz bu kez karşımıza seri katil olarak mı çıkacak? Aktris dizisi ne zaman yayınlanacak? Aktris dizisi nerede yayınlanacak? Aktris dizisi konusu ne? Aktris dizisi oyuncuları kim?
 • Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor!
  Kraliçe Dizisi 1. bölümüyle Ekrana Geliyor! Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın başrollerini paylaştığı Kraliçe dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kraliçe dizisinin konusu ne? Kraliçe dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kraliçe dizisi uyarlama mı? Kraliçe ne zaman yayınlanacak? Kraliçe hangi kanalda yayınlanacak? İşte Kraliçe dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Arayış dizisi: Mehmet Günsür ve Aslı Enver Başrolde!
  Arayış dizisinden gelen kareler herkesi bir meraklandırdı. Fotoğraflardan gelen ilk izlenim ortaya güzel bir işin çıktığı yönünde. Dizi çok yakında Disney Plus’ta yayınlanacak. Peki Arayış dizinin konusu ne? Arayış dizisinde Mehmet Günsür ve Aslı Enver’den başka kimler var gelin hep birlikte bakalım.
 • Fedakar dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu!
  Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar’ın yayın tarihi ve günü belli oldu. Kanal 7, Kan Çiçekleri, Esaret ve Emanet dizilerinin ardından yeni bir diziyi yayın hayatına sokmaya hazırlanıyor. Fedakar dizisi konusu ne? Fedakar dizisi oyuncuları kim? Fedakar ne zaman başlayacak? Fedakar hangi gün yayınlanacak? İşte Fedakar dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın