Mutlu Ol 13.Bölüm Özeti – 20 Ekim Cuma

Mutlu Ol 13

Şah Cihan ve Kuram, Hena’yı Pusuya Düşürecek!

Mutlu Ol 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Ekim Cuma günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 13. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 13.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 13.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 13. bölüm özetinde Kuram kafasına göre artık eve rahatça girip çıkabiliyordur. Her fırsatta Hena’ya konuşan Kuram sonunda birine yakalanır ama kime? Mutlu Ol 13 bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 13
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Mutlu Ol dizisinde Kuram, Hena’yı tehditlerine devam ediyor. Hena Kuram’a karşılık vermek yerine tırsıp ağlayıp odasına kaçıyordur. Hena yine hıçkırıklarla odasına kapanmışken onu Hamza bulur ve ne yaptığını sorar. Hamza için Hena’nın ağzından laf alabilmek ve sorunlara çözüm bulmak imkansız gibi bir şeydir.

Jales’in kafasıysa Şah Cihan’ın anlattıklarına bozulmuştur. Biricik kızı Samin’i Kuram’la evlendirme fikri onn kafasını kurcalıyordur. Sofya’ysa Kuram’a güveniyor ve Şah Cihan’ın oyunlarına boyun eğmemek gerektiğine inanıyordur. Bu yüzden Jales’i gaza getirmeye çalışır.

Kuram kafasına göre artık eve girip çıkıyordur. Bu duruma Raes bozulur ve kendi adetlerini ev üyelerine hatırlatır. Ona göre kızını evlendireceklerse buna isim koymaları gerektiğinin altını çizer. Şah Cihan kocasının duruma el attığını sanmasıyla sevinci kursağında kalır.

Hamza, Kuram’ın aileye çok hızlı girdiğini düşünür ve onu araştırması gerektiğini Hena’yla paylaşır. Daha sonra Hamza trafikte Kuram’ın kavga ettiğini görüp Samin’e yetiştirir. Kuram’ın iyi bir insan olmadığını düşünüyordur.

Hamza’nın bu laf taşıyıcılığı Kuram’a dokunur ve yine Hena’ya ateş püskürür. Evin içinde Hena’yı sıkıştırıyor ama kimse görmüyordur.

Şah Cihan Hena ve Kuram’ın ilişkisini nasıl ortaya çıkarabileceğini düşünüyordur. Şah Cihan Jales’in yanına gidip ona Hena’nın arkadaşı Şafak’yan bahseder ve detayları ondan öğrenebileceğinin sinyallerini verir.

Kuram yine bir gün Hena’yı sıkıştırmış Hamza’nın yaptığı gibi burada kendisine Samin’i çekiştirdiğini anlatacağını söyler. Hamza arabasıyla gelir ve Hena ona Kuram’ın Samin’e söylediklerine itiraz ettiğini söyler. Hamza ise Kuram’a bir şey açıklamak ister gibi durduğunu ama onu dinlemek istemediğini söyleyerek Hena’nın elinden tutup uzaklaşır.

Mutlu Ol 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 20 Ekim Cuma

Kuram bu hareketle dumura uğrarken Hena’ysa sevinçten ağzı kulaklarına varır. Kuram’a karşı korkmasının anlamsız olduğunu düşünür. Hamza’ysa onun gülüşlerine hayran kalır.

Kuram Samin’le nişanlamadan yine bu evde biter. Bu sefer Hena’yla konuşurken yakalanırlar ama Şah Cihan’a… Şah Cihan Kuram’a aynı tarafta olduğunu anlatmaya çalışır. Kuram ona pek inanmıyordur. Kuram, Hena’ya acı çektirmek için bu eve geldiğini söylediğinde Şah Cihan mutlu olur. Hena ikisini dinlerken merdivenlerden düşer. Neyse ki bebeğine bir şey olmaz.

Hena yine tırsmış ağlarken Hamza’nın siniri bozulur. Ne zaman odaya dönse ağlamaklı olduğunu problem neyse çözmek ister. Hena hiçbir şey söylemez ve gece boyu ağlar. Sabah kahvaltı da Hamza artık onu dinlemeyeceğini çünkü yalanlarını duymak istemediğini söyler.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir