Mutlu Ol 9.Bölüm Özeti – 16 Ekim Pazartesi

Mutlu Ol 9

Samin ve Kuram Tanıştı!

Mutlu Ol 9.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 9.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 9.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 9. bölüm özetinde almaya başlar. Samin’in başı beladayken Kuram ortaya çıkar ve kahramanlık yapar. Mutlu Ol 9. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 9
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Kuram annesinin vefatından sonra hala teyzesi ve Şafak’la yaşayabileceğini düşünüyordu. Ama Şafak’ın babası kibarca onu evden kovar. Kuram yine beş parasız sokaklara düşmüştür. Üstelik Şafak başkasıyla evlendiriliyordur. Hena da Hamza’yla evlenmiştir. Kuram öylece kalakalmıştır.

Büyükanne Hena için yeni bir ritüelin daha tamamlanacağını duyurur. Evdekilere tatlı yapacaktır. Hena buna ne gerek olduğunu herkesin yeterince gergin olduğunu söyler. Hena ve büyükanne aralarında Hamza’yla ilgili konuşur. Hena ona layık olmadığını Hamza’nın Samin gibi biriyle evlenmesi gerektiğinden bahseder. Hamza bu konuşmaları duyar.

Samin’de üniversiteye gitmeye karar verir. Hmaza ile kapıda karşılaşırlar. Hamza onu okula bırakabileceğini söylerken Samin onu yarı yolda zaten bıraktığını söyler. Hamza bu güne kadar ona ümit vermediğini onu en yakın arkadaşı olarak gördüğünün açıklar. Üstelik annesi sorduğunda bile evliliği reddettiğini anlatır. Samin bir kez daha aydınlanır. Şah Cihan sürekli bu kızı aşağı çekiyordur.

Minibüs şoförü Samin’i görünce intikam duygusu kaplanır. Ona zarar vermeye çalışırken Samin bir çekçeke atlayarak gider. Eve dönünce de bunun acısını Hena’dan çıkarır. Odasını dağıtır eşyalarını fırlatır. Hena ona durması gerektiğini söylerken Şah Cihan gelir ve Hena’nın üzerine yürür. Büyükannenin sesi duyulunca Hena oraya gider. Bu arada Samin kendisini kandırdığını ve Hena yüzünden bu minibüs şoförünün saldırısına uğradığını anlatır. Şah Cihan kimseye anlatmamasını tembihler. Çünkü işin ucunda kendi kızı yanacaktır.

Hena sütlaç yapmış herkese dağıtıyordur. Bu sütlacı bayıla bayıla yiyen büyükanne ve Romi olur. Samin ise kaseyi fırlatır. O an da Hamza gelir ve herkese dikkat etmelerini Hena’nın biricik karısı olduğunu haykırır. Hamza herkesi karşısına alır.

Şah Cihan, Sofya ve Samin’in yanına gelerek hala onlara ümit verir ve Hamza’nın karısı olacağını söyler. Samin annesine Hamza’nın kendisini reddettiğini ve teyzesinin bunu sakladığını açıklar. Sofya daha ne kadar sırrı olduğunu sorar.

Mutlu Ol 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 13 Ekim Cuma

Ertesi gün Samin’i yine tehlike beklemektedir. Adamlar yolunu keser ve minibüse zorla bindirmeye çalışır. Bu arada Samin’i kurtaran kim olur sizce? Hamza mı hayır Kuram… Hiç iyi niyetli durmayan bu karakter birden Samin’in hayatına girip onu kurtarır. Kuram elinden yaralanırken Samin onu hastaneye götürür. Kuram’ın ilaç alacak parası yokken bile Samin devreye girer. O sırada Samin ve babası karşılaşır. Samin, Jaless’e yaşadıklarını anlatır. Daha önce teyzesinin onu engellediğinin de altını çizer.

Samin bundan sonra Kuram’ı merak edip sürekli arayacak ve ilgilenecek. Kuram’da annesini kaybetmiş ve yalnızlıktan bunalmışken Samin’e saracaktır. Üstelik annesi bu yardımseveri merak ediyordur ve onunla tanışmak istemiştir.

Sofya artık bir karar verir. Samin’in evlenmesi için Romi’ye gelenlerin verdiği teklife sıcak baktığını söyleyip insanları evine davete eder. Romi koşup annesine haber verir. Şah Cihan ise onları evinden kovmaya Samin’in kendi gelini olacağını söyleyip durur.

Bu arada Şah Cihan, Şafak’ı görmeye gider. Ona yalan yanlış şeyler anlatarak Hena’nın Kuram’ı özlediğini onların kavuşmasını ve oğlunun aradan çekilmesi gerektiğini söyler. Şah Cihan, Şafak’tan yardım istiyordur. Şafak, Kuram’ın eski nişanlısı olduğunu söyleyerek Şah Cihan’ı dumura uğratır.

Hena evdeki hizmetçinin 4 bin rupiye ihtiyacı olduğunu öğrenir. Hamza’nın yanına gidip ondan para ister. Hamza ise Hena’yı bankaya götürerek ona hesap açar. Hena’nın özgüvenini geri kazandırmayı amaçlıyordur. Hamza’nın Hena’nın sürekli arkasında yürümesi dikkatini çeker. Neden yanında yürümediğini sorar. Hena arkadan yürümenin eşi daha yükselteceği gibi ifadeler kullanır. Bu bilgi Hena’ya Kuram’dan kalmıştır. Hamza eşlerin omuz omuza yürümesi gerektiğini söyler. Böylece Hena Hamza’ya yetişmek için koşmaya başlar.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir