Candan Öte 102.Bölüm Özeti – 17 Ekim Salı

Vidy’nin Eski Kocası Bela Olacak!

Candan Öte 102.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 102. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Ekim Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 101. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 102.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 102.bölümde neler olacak? Candan Öte 102. bölüm özetinde Manvi, Monty amcasıyla bu kez evlerinde karşılaşır. Ona burayı nasıl bulduğunu sorar. Vidy’nin Harshad kılığındaki kocasıysa zengin olmayı amaçlıyordur. Candan Öte 102. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 102

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde Jevika ve Viren Harshad’ı Vidy’le tanıştırmak istemişlerdi. Viren bunun sonunda Vidy’nin zaten evli olduğunu öğrenmişti. Jevika’dan da bu gerçeği saklıyorlardı.

Harshad elinde çiçeklerle Vidy’nin yanına gelir. Jevika ikilinin çok güzel göründüğünü söyler. Vidy oldukça rahatsızdır. Jevika, Harshad’ın çok iyi biri olduğunu söyleyip durur. İyi olduğunu hemen nasıl anladıysa!

Jevika ikiliyi yalnız bırakarak odadan ayrılır. Harshad’ın gerçek yüzü ortaya çıkar. Vidy’nin eski kocası kılık değiştirmiştir. Vidy çekinir. Harshad bu kadar parayı tek başına nasıl yiyeceğini sorar. Her şeyde hakkı olduğunu savunur. Vidy’nin karnındaki bebeği öldürmekle tehdit eder.

Viren ise yeni bir açık fark etmiştir. Vidy evli olduğu için onun kocasının da bebeğin üzerinde hakkı olmadığına dair imza alması gereklidir. Şimdi Vidy’nin kocası hak sahibi olabilecektir.

Candan Öte 102. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 17 Ekim Salı

Viren ya kocasına imza attıracak ya da ikili boşanacaktır. Harshad ona bu konuda yardım edeceğini söyler. Ne kadar para isterse vermeye hazır olduğunu açıklar. Harshad gerekli evrakları hazırlıyormuş gibi yapar.

Vidy ise düşüncelidir. Viren’le yalnız konuşmak istediğini söyler. Harshad odadan çıkar. Jevika’da ne konuştuklarını merak eder. İçeri girdiğinde Viren Vidy’e sarılmış teselli ediyordur. Ailesinden çekindiğini söylese de ikna olmamıştır.

Öte yandan Manvi’de hastaneye gittiğinde Monty amcasını göremez. Telefonu da kapalıdır. Bir mektup alır ve son kez ailesiyle konuşacağı yazılıdır. Monty evine gider ve kapıyı çalar. Evdekiler şaşkınlık içerisindedir. Monty herkesten özür dilese de büyükanne onu affetmez. Monty giderken Manvi içeri girer. Monty amcasına evi nasıl bulduğunu sorar. Aslında babasının yakın bir arkadaşı olduğunu gelince görmek istediğini söyler. Manvi bu tesadüfi karşılaşmadan etkilenerek bir kez daha sarılır. Ona babası hakkında her şeyi sormak istediğini söyler. Ayrıca yemek yemeden bırakmayacağını söyler.

Büyükanne gerçeği söylememesi için ondan söz alır. Ayrıca Dabo’da Monty amcayı bir yerden tanıdığını söylüyordur. Dabo eski fotoğrafı görür ve hatırlar. Babaannesi bu gerçeği ondan da saklamasını ister.

Bir yanıt yazın

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın