Candan Öte 101.Bölüm Özeti – 16 Ekim Pazartesi

Candan Öte 101

Manvi, Monty Amcasını Çok Sevdi!

Candan Öte 101.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 101. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 101. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 101.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 101.bölümde neler olacak? Candan Öte 101. bölüm özetinde Manvi, Monty amcasıyla daha çok kaynaşır. Hastane sürecinde görüşmeye devam eder. Manvi ailesiyle barışması için Monty amcasını destekler. Candan Öte 101. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 101

Hint Dizi Özetleri Büyükanne hastaneye Manvi için yiyecek bir şeyler getirmişti. Bunlar Manvi’ye ağır kaçabileceği için Manvi bu yemekleri Monty amcasına gönderir. Monty amcası bu yemekleri yerken annesinin yemeklerini hatırlar.

Diğer tarafta Vidy de gerçeği söylemek isterken annesi onu engeller. Daha sonra Vidy kocası arayarak onu rahatsız etmeye başlar. Bir çocukları olmasını çok istediğini şimdi üçü birlikte güzelce yaşayabileceklerini söyler. Vidy, Jevika ve Viren’in içeri girmesiyle birlikte bayılır.

Manvi ve Monty amca hastaneden çıkıyordur ama belli günler hastaneye gelerek kontrol edileceklerdir. İkili bu habere çok sevinir ve sık sık görüşeceklerini söyler.

Vidy’nin de durumu iyidir. Doktor stresten uzak durmasını tembihler. Viren sorunu her neyse onunla paylaşmasını ister. Vidhy’nin çorbasını getiren Jevika ikiliyi el ele tutuşurken görür.

Jevika ufaktan kıskançlık krizlerine girmeye başlar. Viren Vidy ve bebeğe veda ederken kendisine veda etmeden gitmiştir. Jevika buna takılı kalır. Virat dünya turuna çıkarken Manvi onu çok özleyecektir. Ama onun da şu an ki meşguliyeti Monty amcasıdır. Hastanede buluşacakları için zorla büyükannesinden yemek pişirmesini ister. Büyükanne yine de şüphelenmeye başlıyor. Onun oğlu olmaması için dua ediyordur.

Jevika, Manvi’yi aradığında Manvi telefonu Monty amcasına uzatır. Jevika, Monty amcayla arasında bir bağ hisseder. Monty amca Jevika’ya bir böbreğini kaybettiğini açıklar. Jevika Manvi’den cesaret toplamasını ister. Monty, anne babasının onlar gibi kızları olduğu için çok şanslı olduğunu söylüyor. Jevika telefonu kapayınca kendini garip hisseder. Sanki yıllardır görüşüyormuş hissine kapılır.

Manvi ve Monty amca artık vedalaşır. Monty bir sonraki buluşmaya belki ailesiyle gelebileceğini söyler. Manvi ona şans diler.

Viren eski dostunu eve getirir. Bu adam görür görmez Vidy aşık olur. Sonunda hayat arkadaşını bulduğunu söyler.

Candan Öte 101. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 16 Ekim Pazartesi

Viren ve Jevika bu konuyu Vidy ile konuşmak isterken Vidy acımasızca kahkahalar atan birinden telefon alır. Yakında karşısına çıkacağını söylüyordur. Vidy oldukça gerilir.

Jevika, Vidy’e Viren’i arkadaşının onunla evlenmek istediğini söyler. Vİdy buna karşı çıkar. Aynı şekilde Viren’de onunla konuşmak için gelir. Vidy ona evli olduğunu itiraf eder.

Monty eve konuşmaya geldiğinde Manvi yoktur. Büyükannenin sözlerini dinleyip ayrılır. Manvi telefonda yine onu gaza getirir ve hemen pes etmemesini söyler.

Vidy’e paket gelir. Sundar ona üzerinde yazan Vidy paketiyle gelir. Vidy gerilir. Jevika’ysa onu izliyordur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir