Mutlu Ol 19.Bölüm Özeti – 30 Ekim Pazartesi

Rumi’nin Evli Olduğu Ortaya Çıkar!

Mutlu Ol 19.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 19. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 19.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 19.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 19. bölüm özetinde Rumi’nin evli olduğu gerçeği aileyi derinden sarsar. Mutlu Ol 19. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 19
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Hamza, Kuram’la konuşmasından sonra ağlar ve rahatlar. Ardından aydınlanma yaşar ve kusura bakma diyerek ayrılır.

Samin’de üniversitede birinci olduğu için durmadn evine çiçek geliyor ve tebrik yağmuruna tutulmuştur.

Rumi de evli olduğu halde kendisini nişanlanırken bulur. Kocası arkadaş ortamında gördüğü resimden Rumi’nin nişanlandığını görür ve hemen onu arar. Rumi bu işten sıyrılacağını biraz zaman vermesini ister. Nişanlandığı kişi yurt dışındadır ve bundan zaman kazanacaktır.

Hena’nın da doktor kontrolü vardır ve içten içe Hamza’nın gelip gelmeyeceğini merak ediyordur. Hamza gelir ve doktora bebeğin sağlığını sorar. Doktor iyi olduğunu söylerken Hena yine bozulur ve kaçarak uzaklaşır. Gerçekten de annesiyle planına inandığını ve tek derdinin bebek olduğu gibi saçma bir sözler sarf eder.

Aileler hemen düğünün bu hafta içi olmasını ister. Rumi için zaman daralmaya başlamıştır. Wargas ise kaza yapmıştır. Babası bu kazayı çok yanlış kişilere yaptığını düşmanlarına çarptığını ve bunun yanlışlıkla olduğunu düşünmeyeceklerini başının belada olduğunu açıklar. Bu yüzden oğlunu yurt dışına gönderir. Sosyal medyası kapanır telefonunu da babası alır. Bu saatten sonra Rumi ona ulaşamaz ve ateşler içinde yanar.

Mutlu Ol 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 30 Ekim Pazartesi

Şah Cihan kızının yurt dışına gideceğini orada eğitimine devam edeceğini açıklar. Böylece ailenin ilk ve tek kızının yurt dışında okumuş olacağını belirtir. Samin’de gelir ve yurt dışına gitmek istediğini açıklayacakken Raes lafı ağzına tıkar. Samin okulda birinci geldiğini açıklar. Raes kardeşi Jales’e çıkışır ve yine masraf çıkarmamalarını söyler. Anlaşılan o ki bu aile kendi içlerinde de kazan kaynatmaya başlamıştır. Jales ondan para istemediğini evdeki payını satmak istediğini söyler. Raes şoke olur. Üste çıkmak için Samin’in minibüsçü ile görüştüğünü hatırlatır. Samin kendisine iftira attığı için amcasına iyice bilenir.

Rumi’nin sadece 2 günü kalmıştır. Sokaklarda onu aramaya başlar. Rumi evde derdini anlatacak kimse bulamaz. Babası onu yolda görür ve birden izini kaybeder. Şah Cihan apar topar okula giderken onu Hena bulur. Rumi Hena’ya her şeyi anlatır. Hena da bu durumu Hamza’ya açıklar.

Evde Rumi’nin sakladığı sır açığa çıkar. Rumi her şeyin annesinin yüzünden olduğunu söyler. O anda Vargas arar.

Raes yataklara düşmüştür. Kardeşi Jales ve Sofya başındadır. Bu sorunu da birlikte aşacağız mesajını verirler.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir