Mutlu Ol 20.Bölüm Özeti – 31 Ekim Salı

Mutlu Ol Final Bölümü!

Mutlu Ol 20.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 20. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ekim Salı günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 19.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 20.bölümde neler olacak? Mutlu Ol final bölümünde Hena ve Hamza barışıyor. Bakalım Şah Cihan Hena’yı kabul ediyor mu? Mutlu Ol 20. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 20
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Mutlu Ol dizisinde geldik final bölümüne… Rumi’nin sırrı açığa çıkmış Vargas’ın ailesi onlarla konuşmaya gelmişti. Aile oldukça ılımlıydı. Ama huzurlu ortamı bozan Şah Cihan’dan başkası olamazdı. Hemen boşanma belgelerini vermelerini söyler . Bir anda neye uğradıklarını şaşırırlar.

Hamza annesini kolundan tutup odasına götürür. Neden sürekli çocuklarının boşanmasını istediğini sorar. Ona Rumi bunları yaşarken nerede olduğunu sorar. Şah Cihan’ın kafası dank etmeye başlar.

Hamza çaresizce Hena’nın yanına gider. Hena onun bu yıkılmış tavrından dolayı bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar. Hamza ona Kuram’la konuştuğunu anlatır ve Hena yine sinir krizi geçirerek bayılır. Doktora gittiklerinde Hena doğum yapar. Hena’nın karnı bile yokken kız doğum yaptı.

Hamza her şey için özür diler ve onlarsız yaşayamayacağını söyler. Hena da artık Hamza’yla gitmeye kararlıdır.

Mutlu Ol 20. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 31 Ekim Salı

Jales kızını yurt dışına gönderebilmek için evdeki payını satmıştı. Şah Cihan onlara şimdi nerede kalacaklarını sorarken başına taş düşen Raes tabiki yanlarında kalacaklarını söyler. Son olayda kardeşinin değerini anlamış olmalı…

Hamza ve Hena eve giriş yaparken Şah Cihan ortalığı yıkar. Bu arada Şah Cihan akıllanmamış olacak ki kızı Rumi’nin telefonundan Vargas’ı arayarak kızının ondan boşanmak istediğini söylemiştir. Bunu öğrenen Rumi annesinin bütün foyalarını ortaya çıkarır. Minibüs meselesinde kendi hatası olduğunu Hena’ya iftira attığına dair her şeyi açıklar. Bundan sonra Şah Cihan yalnız kalır ve Raes ondan boşanmak istediğini söyler. Şah Cihan’a en büyük vurgun oğlu Hamza’dan gelir. Annesine olan güveni yıkılmıştır. Bu yüzden kızı ve karısıyla Avustralya’da yaşayacağını söyler.

Hena yine akıllanmamış olacak ki evde kalmayı ister. Rumi’de gittikten sonra anne ve babasının yalnız kalacağını terk edilmişliğin nasıl bir şey olduğunu söyler.

Velhasıl kelam Şah Cihan kendisini Hena’ya affettirir. Sofya da Hena’dan yaptıkları için özür diler. Herkes gider ve Şah Cihan’ın yanında Hena’dan başkası kalmaz. Şah Cihan gözyaşları dökerek Hena’ya sarılır.

Samin’de Kuram’ı affettiğini söyleyerek onunla vedalaşır ve yurt dışına eğitimi tamamlamaya gider. Dizi Hena ve Hamza’nın bahçede güzel bir sohbet edişiyle son buluyor.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın