Mutlu Ol 18.Bölüm Özeti – 27 Ekim Cuma

Mutlu Ol 18

Şah Cihan Son Kozunu Oynar! Hena Londra Yolcusu…

Mutlu Ol 18.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 18. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Ekim Cuma günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 18.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 18.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 18. bölüm özetinde Şah Cihan, Hena’nın yanına giderek çocuğu doğunca Hamza’nın onu bırakacağı yalanını ortaya atar. Hena buna inanır ve Londra’ya gitmek ister. Mutlu Ol 18. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 18
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Şah Cihan oğlunun tavrına şaşkındır. İlk defa kendisine bu kadar çok sesini yükseltmiştir.

Kuram’da Samin’le yaptığı konuşmayı düşünür. Samin bu hayatta çok ağladığını kendisi kadar acı çeken biri daha var mı diye düşünürken aklına Hena gelmiş ve bir anda ona olan öfkesinin geçtiğini görmüştür. Bu yüzden Kuram’ın önce Hena’dan özür dilemesi gerektiğini söyler.

Rumi’de gizlice evlenmiştir. Ama normal hayatına devam eder. Hamza’da Hena’nın evine gider. Hena kahvaltı yapmıyordur. Meryem’le Hamza onun için yiyecek bir şeyler almaya çıkarken Kuram gelir ve ondan özür diler. Meryem ve Hamza döndüklerinde yine ikiliyi görünce şaşırırlar. Hamza işe gitmesi gerektiğini söyleyerek ayrılır. Meryem Hamza’nın yanlış anlayabileceğini söylerken Hena kendisine güvendiğini açıklar. Açıkçası Hamza çok fena bozulmuştur.

Nafes’in morali bozuktur. İş yerinden geri dönmesi isteniyordur. Kızına bu durumu açıklarken Hena’yı ziyarete Şah Cihan gelir. Hamza’nın çocuk doğduktan sonra onu bırakacağını söyleyerek Hena’yı strese sokar. Hena ağlamaya başlar. Babası ve kız kardeşi koşarak gelir. Hena bu kadını evden atın diyerek çıldırır.

Nafes bu planı anlatması için Hamza’yı arar ve gelmesini söyler. Bir anda kıyamet kopar. Şah Cihan’ın oyununa hemen gelen Hena yine bu oyuna da sazan gibi gelmiştir. Şimdi babasıyla Londra’ya gideceğini söyler. Hamza ve Hena yüzleşir. Hena Şah Cihan’ın yaptığı kötülükleri anlatır. Babası ve Meryem duyduklarına inanamaz. Hamza her zamanki gibi annesine laf söyletmez.

Hamza buradan sonra Kuram’ın yanına gider. Hena’yla yeniden evlenip evlenmek istemediği gibi sorular sorar. Kuram oldukça şaşkındır. Hamza son görüşmelerinde Hena’nın Kuram’ın yanındaki gülümseyişini kıskanmıştır. Kuram ise affettiği için huzurlu olduğunu açıklar. Ona neler yaşadıklarını anlatır.

Nafes kızını yanında götürebilmek için Hena’nın belgelerini almaya eve gelmiştir. Samin’de okulda yükseldiğini artık başardığını anlatır. Yurt dışına gitmek istediğini söyler. Şah Cihan ortama dalarak Hena’dan kurtulduklarını Hamza için teklif verir. Sofya’ysa ağzına geleni sayar. Kızını çocuklu bir adama veremeyeceğini söyler. Samin ise sırf yenildiği için Hena’ya kötü davrandığını kendisini bu yüzden istediğini söyler. Şah Cihan odadan kovulurken oldukça yaralanmıştır.

Mutlu Ol 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 27 Ekim Cuma

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir