Mutlu Ol 17.Bölüm Özeti – 26 Ekim Perşembe

Mutlu Ol 17

Hena Babasını Seçti! Elveda Hamza…

Mutlu Ol 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Ekim Perşembe günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 17.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 17.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 17. bölüm özetinde Hena artık babasını seçiyor. Hamza bu seçimden dolayı şaşkın… Mutlu Ol 17. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 17
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Samin annesi ve Şah Cihan’a hiçbir şey olmamışçasına Hamza’ya döneceklerini düşünüyorsa yanıldıklarını açıklar. Şah Cihan oğlu için ağladığını söylediğinde Samin ömür boyu bunun için ağlamayacağını söyler. Ayrıca Samin kendi kızına dikkat etmesini söyler.

Hamza’da Hena’nın yanından ayrılmıyordur. İkili artık sakinleşmiştir. Hamza ona değer verdiğini ve sahip çıktığını önceki ilişkisini açıkladığında ne yapacağını düşündüğünü sorar. Yine herkesi karşısına alıp koruyacağını kendisini hiç mi tanımadığını sorar. Hena bunu denediğini anlatmak ister.

Hena babasına uçağı kaçırmasını gitmesini ister. Meryem’de hiçbir yere gitmeyeceğini ablasına bakacağını söyler. Hamza doktorun birkaç gün daha kalmasını istediğini hatırlatır. Bu yüzden Hamza evden birkaç kıyafet isteyecektir. Hena annesinden bir şey istememesini söyler. Nafes ise kızının kendisiyle geleceğini bildirir. Hamza bunu Hena’dan duymak isterken Hena babasını onaylar ve Hamza şaşırır. Hamza Hena’nın kendisiyle geleceğini düşünüyordur.

Raes’te evin elden gideceğini düşünürken Şah Cihan’ın hastaneye gidip gelinini ziyaret etmesini istiyordur. Şah Cihan buna güler. Rumi ise hazırlanıp okula doğru yola çıkar. Şah Cihan kızını okuldan almaya gider. Kızı annesinin geldiğini fark edip yeniden okula girer ama arkadaşları onu ele verir. Şah Cihan döve döve eve getirir.

Mutlu Ol 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 26 Ekim Perşembe

Nafes artık kızından özür diliyordur. Bunca yıl kör olduğu için ve kızını bu insanlara mahkum ettiği için özür diler.

Şah Cihan Rumi için hemen görücü ayarlar. Rumi başkasıyla evlenmek istemiyordur. Kuram’da Samin’den vazgeçemez. Onu okulda bulup derdini anlatır. Tüm olayı başından sonuna kadar anlatır. Samin derin bir sessizlik içindedir.

Hena hastaneden çıkar ve babası, kız kardeşiyle birlikte yeni evlerine gider. Hena’nın aklı Hamza’dadır. Kız kardeşi Hamza’yı arayarak bu evin kapılarının ona kapalı olmadığını istediğinde ziyarete gelebileceğini haber verir. Hamza koşa koşa gitmeye hazırlanırken anne engeline takılır. Hamza annesine sesini yükseltir vE Şah Cihan bu muamele karşısında şaşkındır. Şah Cihan oğlunu Hena aşkından dolayı kaybediyor mudur?

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir