Mutlu Ol 11.Bölüm Özeti – 18 Ekim Çarşamba

Mutlu Ol 11

Hena Hamile! Hamza Baba Oluyor!

Mutlu Ol 11.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 11.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 11.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 11. bölüm özetinde Hena ve Hamza ilişkisi çok iyi gidiyordur. Bu ilişkileri bir bebekle taçlanır. Lakin Hena’nın etrafında sinsice Kuram belası dolanıyordur. Mutlu Ol 11. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 11
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Kuram, Samin’in etrafında dolaşmaya devam eder. Asıl amacı Hena’ya ulaşmaktır. Bu kötülerin her isteği tıkır tıkır gerçekleşiyor. Samin acele bir işi olduğunu söyleyip Kuram’ın yanından kaçarak uzaklaşırken kütüphane kartını düşürür ve Kuram için bir bahane daha yaratılmış olur.

Sofya kızı için gelen talipleri eliyordur. Bir aile oldukça kalabalıktır ve kızını bu aileye vermek istemez. Hena tarafı ise özgüven patlaması yaşıyordur. Hamza ona o kadar doping yükledi ki Hena yerinde duramaz ve tüm evin dekorasyonunu değiştireceği hayaline kapılır hem de Şah Cihan’a rağmen… Şah Cihan bunu duyup aklından bile geçirmemesini söylerken bir cenaze işi çıkar ve aile büyükleri oraya gider. Romi, Hena ve Hamza tüm evi değiştirir. Şah Cihan ortalığı yıkarken büyükanne ve Raes beğenmiştir. Şah Cihan evi hemen geri değiştirmelerini söyler. Romi asıl değişikliği kendi odalarında yaptığını söylerken Şah Cihan odalarını basıp her şeyi yere indirir. Hena ona karşı gelmeye çalışır ve bu odanın ikisine ait olduğunu söyler. Hamza da gelerek annesine eve karışabileceğini ama bu odaya karışamayacağının altını çizer. Şah Cihan mağlup olarak geri döner.

Hamza’nın önemli Çinli müşterileri vardır. Akşam yemeğine geleneksel yemekleri tatmak için geleceklerdir. Hena Hamza’ya her şeyi halledeceğini söyler ve mutfağa girer. O sırada Şah Cihan gelip adamların önüne bu yemeklerimi koyacaksın deyip Çin usulü yemekler yapmaya koyulur. Kız derdini anlatamaz ve mutfaktan kovulur. Akşam eve geldiğinde Hamza kızmaya başlar. Hena mutfağa girip kısa sürede harikalar yaratarak tebrikleri kapar. Şah Cihan dumura uğrar. Hena kendisine olan nefreti yüzünden bugün oğlunun kariyerine zarar verebileceğini söyler

Gece Hamza’nın çalıştığını gören Hena ısrarla bilgisayardaki işi kendisi yapmak ister ve dosyayı siler. Hamza şimdi işinin daha çok olduğunu söyleyip sızlanır. Hena ağlamaya başlar ve ne kadar beceriksiz olduğunu anlatır. Hamza eğitimine devam edebilmesi için onu destekler. Hena birlikte Londra’ya gidip babasının mahallesinde oturacaklarının hayalini kurar. Romi kapıda onları dinleyip annesine yetiştirir ve Hena’nın biricik oğlunu Londra’ya götüreceğini söyler. Şah Cihan yine sızlanmaya başlar.

Bu olayın üzerine Raes, Hamza’ya pasaportunu verince anne kız kıyameti koparır. Hamza, Hena’ya sürpriz yapmak için Londra’ya bilet almıştır. Raes böyle lüzumsuz masraf yaptıklarını gitmemelerini söylerken Hamza ona da karşı gelerek bu seyahate çıkacaklarını açıklar.

Sofya kütüphane kartını vermesi için Kuram’ı yine evlerine davet eder. İkramlar havada uçuşur. Hena sevinçle Londra’ya gideceğinin müjdesini vermek için salona girdiğinde Kuram’la karşılaşıp bayılır. Doktor gelir ve Hena’nın hamile olduğu haberini verir. Hamza ve büyükanne mutlu olurken diğerleri bu haberle çok ilgilenmez.

Hena kendine geldiğinde deli deli hareketler yapar ve Kuram’ın orada olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Gerçekten de onun bu evde olduğunu öğrenir. Hamza dinlenmesini isterken şimdi Kuram’ın neden geldiğini merak eder. Bebek haberine bile sevinememiştir.

Mutlu Ol 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 18 Ekim Çarşamba

Sofya ise yere göğe sığdıramadığı kızını Kuram’la evlendirmeyi düşünür. Bir an Kuram’ın yalnız ve işsiz oluşu ona değerli görünmeye başlar. Kızlarının okulu bitmeden aciliyeti varmış gibi evlendirme derdine düşer. Kapalı kapıla ardında Kuram’la görüşürler. Kendilerine ait başka bir oda olmadığı için çocuğu yatak odasında karşılarlar. Sofya teklifini sunar ve Kuram’da balıklama yakalar.

Hamza hamilelik nedeniyle Londra seyahatini şimdi yapamayacaklarını söyler. Ama kendisine söz verdiğini bunu mutlaka gerçekleştireceklerini söyler.

Büyükanne bir yandan Şah Cihan’ı sıkıştırıyor gelinine hizmet etmesini söylüyordur. Hena, Şah Cihan’ın hazırladığı milkshake beğenmez büyükanne hemen meyve hazırlamasını söyler.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir