Mutlu Ol 10.Bölüm Özeti – 17 Ekim Salı

Mutlu Ol 10

Hena ve Hamza Balayında! Kuram ise Evlerinde…

Mutlu Ol 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Ekim Salı günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 10.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 10.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 10. bölüm özetinde almaya başlar. Hamza ve Hena balayına çıkar. Şah Cihan yüzünden kısa sürecektir. Samin ve Kuram’ın arkadaşlığı Kuram’ın evlerine girmesine kadar uzayacaktır. Mutlu Ol 10. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 10
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Evde işler ufaktan kazan kaynatmaya başlıyor. Sofya kendi kızı için en doğru kararın evlenip gitmesi yönünde. O yüzden arayışlara girmiş Samin’i isteyenlere teklif götürmüştü. Sofya onlarla telefon konuşması gerçekleştirirken Şah Cihan telefonu kapatır. Sofya buna çok sinirlenir. O sırada Hamza ve Hena’da yürüyüşten gelmiş balayı hazırlıkları yaptıklarını söylemişlerdir. Bu iki kadını daha çok sinirlendirir. Sofya hırsla karşı tarafı ararken Şah Cihan’da çiftin önünü keser. İkili sevinçle valiz hazırlamışken Şah Cihan gitmelerine müsaade etmediğini söyleyerek odalarına geri yollar.

Hamza sonradan bunun yanlış olduğunu kanaat getirmiş olacak ki babaannesinden izin alarak Hena’yı da alıp evden kaçarak uzaklaşır. Şah Cihan onların gittiğinden habersiz kendi sinsi işlerine koyulur. Karşı tarafı arayarak Samin’in oğlu Hamza’yı sevdiğini ve evliliğe hazır olmadığını söyler. Sofya’da bu konuşmayı duyunca evi yangın yerine döndürür. Herkesi başına toplar ve yaygara koparır. İşin içine Raes ve Jales’de dahil olur. Raes karısına tokat atarken Şah Cihan Hamza’ya seslenir. Hamza ortalıkta yoktur. Romi onların balayına gittiğini haber verir. Şah Cihan yıkılır.

Sözlerinin bir ehemmiyetinin olmadığını anlayan Şah Cihan yataklara düşer. İlaç üstüne ilaç içer. Eli telefonda sürekli Hamza’yı arar. Neyse ki Hamza’nın telefonu kapalıdır. Şah Cihan yorulduğunda kızına verir bu görevi. Romi bütün gece uyumaz. Bunu gören Raes sinirlenir ve sabah Hamza’yı arar ve ulaşır. Ardından hemen eve dönmesini ister.

Hamza ve Hena ise tek gecede olsa iyi bir gece geçirmişlerdir. Sonunda Hena’nın yüzü gülmeye başlamıştır. Hamza Hena’ya aşık olduğunu söyler. Hena’da onu yerden kaldırıp evlenmek istediğini söylediğinde aşık olduğunu dile getirir.

Bu arada Samin ve Kuram sıkça rastlaşmaya devam ediyor. Şimdi de okulda karşılaşırlar. Kuram iş başvurusu için gelmiştir.

Mutlu Ol 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 13 Ekim Cuma

Hamza annesinin yanına giderek artık Hena’yı kabul etmesi gerektiğini söyler. Şah Cihan arkasından asla kabul etmeyeceğini söyler. Sofya’ysa ağlayarak büyükannenin yanına gider ve Samin için teklifi reddettiklerini söyler. Şah Cihan bunun en doğru karar olduğunu savunmaya devam eder. Tabi Sofya’yla araları iyice açılır.

Raes, Şah Cihan’a artık saçmaladığını yakında onu doktora gideceğini söyler. Şah Cihan rol yapmaya başlar. Hamzalar’ın odasına dalıp en sevdikleri kahvaltıları hazırladığını bekletmemelerini söyler. Şah Cihan iyilik meleği olmaya karar vermiştir. Garibim Hena ise sevinçten dört köşe olur. Sevincini Hamza’yla paylaşır.

Bu sefer durakta karşılaşan Kuram ve Samin taksiye biner. Kuram, Samin’i eve bırakacaktır. Samin kapıya kadar gelmişken annesiyle tanışmasını ister. Kuram bu evi tanımıştır. Samin’in ne zamandan beri oturduğunu kimlerle yaşamaya başladığını sorgular. Samin ailesiyle yaşadığını söyler. Kuram bu ailede herkesin yalancı olduğunu söylemeye başlar. Romi ise namazda olan annesini sabırsızlıkla beklemeye koyulur. Samin’in erkek arkadaşı olduğunu ve annesiyle tanıştırdığını söylemeye aşlar. Şah Cihan gidene kadar Kuram kalkmıştır. Kuram uzaktan Hena ve Hamza’nın ne kadar mutlu olduğunu da görür. Hena’dan intikam almaya yemin eder. Neyin intikamını alacak o da belli değil!

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir