Mutlu Ol 10.Bölüm Özeti – 17 Ekim Salı

Mutlu Ol 10

Hena ve Hamza Balayında! Kuram ise Evlerinde…

Mutlu Ol 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Ekim Salı günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 10.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 10.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 10. bölüm özetinde almaya başlar. Hamza ve Hena balayına çıkar. Şah Cihan yüzünden kısa sürecektir. Samin ve Kuram’ın arkadaşlığı Kuram’ın evlerine girmesine kadar uzayacaktır. Mutlu Ol 10. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 10
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Evde işler ufaktan kazan kaynatmaya başlıyor. Sofya kendi kızı için en doğru kararın evlenip gitmesi yönünde. O yüzden arayışlara girmiş Samin’i isteyenlere teklif götürmüştü. Sofya onlarla telefon konuşması gerçekleştirirken Şah Cihan telefonu kapatır. Sofya buna çok sinirlenir. O sırada Hamza ve Hena’da yürüyüşten gelmiş balayı hazırlıkları yaptıklarını söylemişlerdir. Bu iki kadını daha çok sinirlendirir. Sofya hırsla karşı tarafı ararken Şah Cihan’da çiftin önünü keser. İkili sevinçle valiz hazırlamışken Şah Cihan gitmelerine müsaade etmediğini söyleyerek odalarına geri yollar.

Hamza sonradan bunun yanlış olduğunu kanaat getirmiş olacak ki babaannesinden izin alarak Hena’yı da alıp evden kaçarak uzaklaşır. Şah Cihan onların gittiğinden habersiz kendi sinsi işlerine koyulur. Karşı tarafı arayarak Samin’in oğlu Hamza’yı sevdiğini ve evliliğe hazır olmadığını söyler. Sofya’da bu konuşmayı duyunca evi yangın yerine döndürür. Herkesi başına toplar ve yaygara koparır. İşin içine Raes ve Jales’de dahil olur. Raes karısına tokat atarken Şah Cihan Hamza’ya seslenir. Hamza ortalıkta yoktur. Romi onların balayına gittiğini haber verir. Şah Cihan yıkılır.

Sözlerinin bir ehemmiyetinin olmadığını anlayan Şah Cihan yataklara düşer. İlaç üstüne ilaç içer. Eli telefonda sürekli Hamza’yı arar. Neyse ki Hamza’nın telefonu kapalıdır. Şah Cihan yorulduğunda kızına verir bu görevi. Romi bütün gece uyumaz. Bunu gören Raes sinirlenir ve sabah Hamza’yı arar ve ulaşır. Ardından hemen eve dönmesini ister.

Hamza ve Hena ise tek gecede olsa iyi bir gece geçirmişlerdir. Sonunda Hena’nın yüzü gülmeye başlamıştır. Hamza Hena’ya aşık olduğunu söyler. Hena’da onu yerden kaldırıp evlenmek istediğini söylediğinde aşık olduğunu dile getirir.

Bu arada Samin ve Kuram sıkça rastlaşmaya devam ediyor. Şimdi de okulda karşılaşırlar. Kuram iş başvurusu için gelmiştir.

Mutlu Ol 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 13 Ekim Cuma

Hamza annesinin yanına giderek artık Hena’yı kabul etmesi gerektiğini söyler. Şah Cihan arkasından asla kabul etmeyeceğini söyler. Sofya’ysa ağlayarak büyükannenin yanına gider ve Samin için teklifi reddettiklerini söyler. Şah Cihan bunun en doğru karar olduğunu savunmaya devam eder. Tabi Sofya’yla araları iyice açılır.

Raes, Şah Cihan’a artık saçmaladığını yakında onu doktora gideceğini söyler. Şah Cihan rol yapmaya başlar. Hamzalar’ın odasına dalıp en sevdikleri kahvaltıları hazırladığını bekletmemelerini söyler. Şah Cihan iyilik meleği olmaya karar vermiştir. Garibim Hena ise sevinçten dört köşe olur. Sevincini Hamza’yla paylaşır.

Bu sefer durakta karşılaşan Kuram ve Samin taksiye biner. Kuram, Samin’i eve bırakacaktır. Samin kapıya kadar gelmişken annesiyle tanışmasını ister. Kuram bu evi tanımıştır. Samin’in ne zamandan beri oturduğunu kimlerle yaşamaya başladığını sorgular. Samin ailesiyle yaşadığını söyler. Kuram bu ailede herkesin yalancı olduğunu söylemeye başlar. Romi ise namazda olan annesini sabırsızlıkla beklemeye koyulur. Samin’in erkek arkadaşı olduğunu ve annesiyle tanıştırdığını söylemeye aşlar. Şah Cihan gidene kadar Kuram kalkmıştır. Kuram uzaktan Hena ve Hamza’nın ne kadar mutlu olduğunu da görür. Hena’dan intikam almaya yemin eder. Neyin intikamını alacak o da belli değil!

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir