Mohit Öldü! Mohit’in KATİLİ Kim? Çok Şaşıracaksınız!

Mohit Öldü!

Mohit Ölüyor!

Can Yoldaşım gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor? Bir önceki özetlerimizde Sandiya’nın Rathi Konağına tabutunun geldiğini söylemiştik. Ardından Sandiya’nın yokluğunda Santos’un yeni gelin adayı Lalima ve Suraj’ın evliliğine dair olacaklardan bahsetmiştik! Şimdi de Mohit esrarengiz biçimde ölecek ve tüm Rathi ailesi sorgulanacak. Peki suçlu kim? Bu isim çok şaşırtacak!

Can Yoldaşım dizisinde Sandiya intihar vakası haberi alarak olay yerine gider. Orada istenmeyen bir manzarayla karşılaşır. Kuyunun içinden Mohit’in çıkarıldığını görür. Sandiya şoka girer. Ne yapacağını ne diyeceğini bilemez. Sandiya bunun bir intihar vakası olamayacağı kararına varır ve otopsiden gelecek cevabı bekler.

Sandiya’nın diğer ağır bir görevi ise Mohit’in kaybını aileye açıklamak olur. Sandiya eve gittiğinde kimseyi göremez. Santos’un hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Tek böbrekle yaşıyor ve büyük ağrılar çekiyordur.Tüm aile yanında endişeli bir şekilde bekliyordur. Doktor acilen ameliyata alınması gerektiğini söyler. Sandiya bu durumda kimseye açıklamayacağını düşünür.

Santos ameliyatı kabul etmez ve eve dönerler. Herkes hastaneden çıkacakken Mohit’in cenazesi gelir. Kimse Mohit’i fark etmez. Eve döndüklerinde Menakşi Mohit’in de Santos’u durumundan haberdar edilmesini ister. Ayrıca Mohit’in Menakşi’ye borcu vardır. Menakşi paranın peşine düşmüştür.

Mohit’in o sıralar ailesiyle arası açılmış, Santos Mohit’in davranışları yüzünden evden atmıştır. Sandiya acı gerçeği oracıkta açıklar. Mohit’in başına gelenlerden bahseder. Herkes ağlamaya başlar. Menakşi ondan para istemiyorum lütfen geri gelsin diye ağıtlar yakmaya başlar. Emily’de şoke olur. Kızı Pari sinir krizi geçirerek bayılır. Santos ve Suraj’dan ise hiç tepki yoktur.

Bir yandan cenaze derken diğer yandan da soruşturma için çalışmalar başlar. Sandiya da otopsiden gelen rapor sonrası Mohit’in intihar etmediğini düşünür ve soruşturmaya katılır. Santos’un yanına giderek muhakkak suçluyu yakalayacağını söyleyerek ona sarılır. Suraj da annesi Santos’a destek oluyor bir an önce ameliyat olması için çaba sarf ediyordur.

Soruşturma başlayınca ilk hedef Emily olur. Emily hiç ağlamıyor tepki vermiyordur. Kocası ölmüş bir kadına bu duruşu yakıştıramazlar. Sandiya kızı Pari için güçlü durduğunu söyleyerek onu rahatlatır. Sandiya ve Satya, Komal denilen kadının peşine düşerler. Komal, Mohit’in kız arkadaşı. Komal polislerden korkuyor ve aynaya rujla suçluyu yazıp kaçıyor. O sırada orada olan Emily de yazıyı siliyor. Böylece suçlu Emily mi diye düşünülmeye başlıyor.

Sandiya sürekli Emily’nin gergin halinden şüphelenir. Onun bir şeyler sakladığını düşünüp sorgulamaya karar verirler. Emily direk suçu üstlenir. Bu da tuhaf bir durumdur. Ellerinde kanıt olmadan Emily’i alamazlar. İşin içine Pari girer. Eğer cinayeti işleyen Pari ise Emily onu korumaya çalışıyor olabilirdir.

Daha sonra Emily ve Pari’nin suçsuz çıkmasından sonra oklar Suraj’a çevrilir. O güne dair yaptıklarından sonra Suraj tutuklanır. Adam öldürmenin cezası ise idamdır. Sandiya ne yapacaktır?

Suraj’ın kurtuluşu ise gerçek şuçlunun suçunu itiraf etmesiyle olur. Mohit’i öldüren Santos’tur.

Mahkeme salonunda herkes Santos’un sözlerine kulak kesilir. Olay şu şekilde gerçekleşiyor.

Mohit Lalima’dan para istiyor. Lalima para vermeyi reddediyor. Mohit, Lalima’yı ittirir ve Lalima kuyuya düşer. Mohit baygın haldeki Lalima’yı taşıyor. Mohit daha sonra Lalima’ya tecavüz etmeye yeltenir. Santos ona durmasını söyler.Santos Mohit’ bağırıp kızsa da bu onu durdurmaz. Ardından eline aldığı taşı Mohit’in kafasına atar. O anda Suraj gelir ve gördüklerine inanamaz. Mohit’in yanına gider ve Mohit’tin yaralandığını fark eder. Eline kan bulaşır. Suraj Mohit’i sarsmaya başlar ama Mohit’ten cevap gelmez. Suraj Santos’un yanına gidip taşı fırlatır.

Mahkeme salonundakiler Santos’un anlattıklarından sonra gözleri yaşlı. Sandiya’dan Santos’a kelepçe takılması istenir. Sandiya Satos’un ona kalem verdiği günü hatırlar. Gözleri yaşlı şekilde kelepçeyi takar. Bundan sonra Santos tutuklanıp hapse atılır. Sandiya pes etmez. Santos’un mecbur kaldığını, oğlunu öldürmek istemediğini anlatmaya çalışır. Bakalım Sandiya başarılı olabilecek mi? Cevabı gelecek bölümlerde…

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir