Masum 446.Bölüm Özeti- 11 Haziran Cuma

Gopi ve Jaggi EVLENDİ! Gaura Geri DÖNDÜ!

Masum dizisi 446.bölüm özetinde sonunda Gopi gerçekleri gün yüzüne çıkarmıştı. Böylelikle Radhika belasının kirli yüzü herkes tarafından görülmüştür. Masum dizisi 446.bölüm özeti devam ediyor.

Jaggi’den şoke eden istek! Suçüstü yakalanan Radhika hemen suçu sevgilisine atmak ister. Olanların sorumlusunun kendisi olmadığını iddia eder. Ancak her şey açıktır. Radhika’nın bu çabası beyhudedir. Tüm olanlar üzerine Jaggi’nin çıkışı ise şaşkınlık yaratır.

Jaggi bu noktaya Gopi’nin sözüyle geldiğini söyler. Ve ne olursa olsun bugün bu söz tutulacak ve Jaggi evlenecektir. Peki ama nasıl olacak bu? Radhika arsız bir hayduttur. Bu konuda da Jaggi’nin bir fikri vardır. Ya Radhika ile evlenecektir ya da Gopi’yle!

Gopi ile Jaggi evlenecek! Bu teklife Gopi şiddetle karşı çıkar. Ahem’in yerini kimsenin dolduramayacağını düşünen Gopi bir başkasıyla asla evlenmek istemez. Jaggi’nin annesi Urvaşi ise Gopi’ye adeta yalvarır. Oğlunun ne olduğu belli olmayan bir hırsızla evlenmesini asla istemez.

Gopi tam bir çıkmazın içine giriştir. Bir yanda ödün veremeyeceği Ahem diğer tarafta da göz göre göre yanlışa sürüklenen Jaggi. Gopi tüm bu karmaşanın içinde dua etmek için sunağa gider. Bu esnada Radhika ve Ahem’in düğünü ise tekrar başlar.

Jaggi çok mutlu! Ritüeller bir bir yerine getirilirken Gopi daha fazla bu duruma göz yumamaz. Koşarak düğün alanına gider ve düğünü durdurur. Jaggi ile kendisi evlenecektir. Bu durum Jaggi’yi bir hayli mutlu eder. Tam tersi Kokila Gopi’nin büyük bir hata yaptığını düşünür.

Durumun kendi aleyhine döndüğünü fark eden Radhika ise hemen harekete geçer. Bombalı düzeneğin pimini alarak onu zamanlar. Modilerin kısa süre içinde havaya uçacağını söyler. Bu durumdan Modileri kurtarma görevi Jaggi’ye düşer. Bombayı kapan Jaggi hemen odalardan birine girer ve kapıyı kilitler.

Herkes korku içinde beklerken bomba şiddetli bir gürültü ile patlar. Herkes Jaggi’ye bir şey olduğunu düşünmeye başlar. Ancak korkulan olmaz Jaggi arka pencereden atlamış ve patlamadan kurtulmuştur. Gopi ve Jaggi evliliği de tamamlanmıştır.

Koki evliliğe karşı! Gopi ve Jaggi herkesin hayır dualarını alırken Koki geri adım atarak onlara dua etmez. Açıkça bu evliliği reddettiğini duyurur. Bu durum Gopi’yi oldukça üzer. Kokila’nın ona yüz çevirmesi Gopi’nin kaldırabileceği bir durum değildir.

Jaggi bu konuda Gopi’ye destek olmak ister. Ancak Gopi tüm hıncını ve öfkesini ondan çıkartarak Jaggi’yi hep reddeder.

Gaura döndü! Diğer tarafta Shravan ani gelen telefonla konaktan ayrılır. Onun gidişi herkeste merak uyandırır. Shravan belli bir süre sonra beklenmedik biriyle konağa geri döner. Bu kişi tekerlekli sandalyede oturmuş Gaura’dır.

Shravan kısaca olanları anlatır. Garua’nın hastalığı nedeniyle hapishaneden salıverildiğini. Bu süreçte sokaklarda dilenerek hayatta kaldığını söyler. Garua ise kısa zamanda gideceğim diyerek kendini acındırır. Mera’nın ise Gaura’nın gelişine hiç tahammülü yoktur. Bir an önce gitmesini ister.

Koki kalp krizi geçirdi! Modi konağında ise Koki ve Gopi gerilimi giderek artar. Sabah törenini Kokila Gopi’nin yapmamasını ister. Bu yüzden ikili arasında gerilim yaşanır. Bu olayın üzerine daha sonra konağa komşular gelin ziyaretine gelirler. Kokila’ya demedikleri laf bırakmazlar.

Gelinin Gopi’nin maşallahı var. 3. Kocayı bile eskitecek diye bir sürü laflar sokarlar. Tüm bu sözler Kokila’yı epey üzer. Gopi’nin Modi soyadını lekelediğini düşünür. Kokila’nın hassas kalbi bu kadar stresi kaldıramaz ve kalp krizi geçirir.

Doktor hemen gelir ve Kokila kısa sürede toparlanır. Gopi, Koki’ye ilaçlarını götürürken Kokila’nın nefreti yine coşar. Gopi’ye türlü hakaretler ettikten sonra onu konaktan kovar. Artık kızı olmadığını söyler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir