En Sevilen Hint Erkek Oyuncular

Sizin En Beğendiğiniz Erkek Oyuncu Kim?

Bir önceki yazımızda yayınlanan Hint dizilerinden favori olan dizinizi ve kadın oyuncularını sormuştuk. Bu yazımızda da yayınlanan hint dizilerinden favori başrol erkek oyuncularından bahsedeceğiz. Bakalım en çok sevilen aktörümüz kim çıkacak?

Yaralı Kalbim dizisiyle Gurmeet Choudhary : 22 Şubat 1984 doğumlu olan aktör aynı zamanda dövüş sanatçısıdır. Gurmeet Ramayan, Geet Hui Sabse Parayi ve Punar Rama’yı canlandırmasıyla popülerliğe yükselir. Gurmeet ilk rolüyle önemli bir statü yakalar. Aynı zamanda dizideki partneri Debina Bonnerji ile evlenir.

Masum dizisiyle Mohammad Nazim : 1 Ocak 1986 doğumlu olan oyuncu aynı zamanda modeldir. İlk çıkışını Shaurya Aur Suhani ile yaptı .  En uzun soluklu Hint televizyon dizilerinden biri olan Star Plus’ın popüler pembe dizisi Saath Nibhaana Saathiya’da (2010–17) Ahem Modi ve Jaggi Modi’yi oynayarak öne çıktı .  2020’de Nazım, Saath Nibhaana Saathiya 2’de aynı çifte rolü tekrarladı . Oyuncu Ahem rolüyle 2 ödül kazandı.

Güz Masalı dizisiyle Karanvir Bohra : 28 Ağustos 1982 doğumlu olan oyuncu aynı zamanda yapımcı ve tasarımcıdır. Güz Masalı dizisinde gösterdiği performansla hafızalara kazınmıştır. Janvi geliyorum Janvi repliği dillere pelesenk olmuştur.

Aşk Bir Rüya dizisiyle Manish Goplani: 19 Kasım 1992 doğumlu olan oyuncuThapki Pyar Ki dizisinde Bihaan Pandey ve Aryan Khanna rolüyle tanındı. Thapki Pyar Ki dizisindeki performansıyla ödüle layık görüldü.

Ah Kalbim dizisiyle Shabir Ahluwalia: 10 Ağustos 1979 doğumlu olan oyuncu aynı zamanda sunuculuk yapmaktadır. 2014 yılından beri Kumkum Bhagya dizisindeki Abhishek Prem Mehra karakteriyle tanınır. Kumkum Bhgya ona 4 ödül birden kazandırırken oyuncunu toplam 9 ödülü vardır.

Yalancı Bahar dizisiyle Vivian Dsena : 28 Haziran 1988 doğumlu olan oyuncunun annesi atlet babası da futbolcuymuş. Bu yüzden kendisindeki futbol merakını buna bağlar. Drashti Dhami ile birlikte çok uyumlu bir çift olurlar ve bu uyumlarını diziden sonra dostluklarıyla pekiştirirler.

Bir Garip Aşk dizisiyle Barun Sobti: 21 Ağustos 1984 doğumlu olan oyuncu, oyunculuk kariyerine 2009 yılında başlamıştır. Bir Garip Aşk dizisiyle tanınmıştır. Tıpkı dizideki partneri Sanaya İrani gibi oda çok sevilmiştir. Oyunculuk kariyerine 2009 yılında başlamıştır. Bir garip aşk dizisiyle 5 ödül kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir