Masum Dizisi Gopi ve Jaggi Aşkı

Ahem Gitti Jaggi Geldi!

Masum dizisinde yaşanılan birçok aşktan sonra sırada Gopi ve Jaggi aşkı mı var? Peki bu nasıl olacak? Gopi Ahem’i unutacak mı? Gopi zaten Jaggi’nin Ahem’e olan benzerliğinden etkilenmiş durumda.

Gopi ve Jaggi’yi yakınlaştıran durum ise Mansi ailesinin oynadığı oyunlar. Modiler Doktor Krishna’nın gerçek yüzünü gördü. Krishna kardeşi Mansi’nin intikamını almak için Gopi ile evlendi. Ayrıca Gopi ile evleneceği sırada travma yaşadığı için bilinçsizce yaşıyordu. Krishana yine de üşenmedi ve nasıl bir intikam alacaksa yola koyulmuştu.

Mansi Jigar yüzünden Modi konağının tapularına konmuştu. Gopi ve Jaggi o tapuları Mansi’den almak için uğraş veriyor. Tabi bu anlarda yaşanan kaçma kovalama saklanma sahnelerinde Gopi ve Jaggi yakınlaşıyor. Birlikte yaptıkları planlarda ise Gopi sık sık Ahem’i hatırlıyordur.

Jaggi Modiler için en başta savaşmayı istemiyordu. Lakin kalbine söz geçiremeyince oda her fırsatta kendini Gopi’nin yanında buldu. Jaggi annesi Urvaşi’ye bu durumu itiraf edecek. Urvaşi ve Kokila ise bu durumu önceden anlayıp iki tarafı da uyaracak. Urvaşi oğluna gelin adayı arayışlarına girecek. Jaggi aşkını itiraf ederken bakalım Gopi cephesinde neler olacak?

Ayrıca Masum dizisinin çekilen yeni bölümlerinde biliyorsunuz ki Ahem ölmemiş ve hafıza kaybı yaşadığı ortaya çıkmıştı. Mohammed Nazim hem Jaggi hem de Ahem karakterini canlandırıyor. Peki burada Gopi’nin tavrı ne olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir