Masum 268.Bölüm Özeti- 15 Aralık Salı

Ahem Gopi’yi ÖPTÜ! Radha SUÇÜSTÜ YAKALANDI!

Masum dizisi 268.bölüm özetinde Kokila’nın şikayeti üzerine polisler Urmi’nin evine gitmiş, Ahem ve Gopi’yi tutuklamak istemişti. Ahem ve Gopi durumun nedenini anlamaya çalışsalar da Kokila’nın şikayeti üzerine ikili tutuklanmaktan kurtulamazlar. İkili karakola götürülürken Urmila hemen kızını arayarak durumu anlatır. Rashi ise soluğu almadan durumu Modilere anlatır. Masum 268.bölüm özeti devam ediyor.

Hetal bu duruma çok üzülür. Bu arada avluda Kokila ise polis memurlarına yatağında bulduğu bıçak ve mektubu gösteriyordur. Koki onların kendisini öldürmek istediğini ve başarısız olduklarını polislere söyler. Yatağına bırakılanlarında bir gözdağı verme mesajı olabileceğini söyler. Modiler Koki’nin durumundan dolayı hiçbir şey söyleyemezler. Yani Koki hafızası kaybetti kaybetmesine ama Modiler’e de hayatı zindan ettirdi!

Polislerin Modi konağından gitmesiyle birlikte Parag soluğu karakolda alır. Bu esnada Gopi ve Ahem ise nezarette tutsaktır. İkili ne yapsa da dertlerini anlatamamıştır. Neyse ki Parag bu durumu çözer. Kokila’nın eşi olduğunu müfettişlere söyleyen Parag onlara Koki’nin sağlık raporlarını ve yaşadığı kazaya ait evrakları gösterir. Kokila’nın hafızasını kaybettiğini, Ahem’in oğulları olduğunu söyler. Tüm bu olayların sebebinin Kokila’nın aklının gitmesi olduğunu söyler. Müfettiş Parag’ın verdiği bilgiler doğrultusunda Ahem ve Gopi’yi serbest bırakır.

Sanaya İrani’nin Güzellik Sırları

Hemen Tıkla

Ahem ve Gopi Urmi’nin evine giderken dedikodularda tüm mahalleyi çalkalamıştır. Herkes Kokila’nın aklını kaybettiğini konuşuyordur. Urmi elbette böyle bir konuşmanın itibarlarını kaybettireceğini düşünür. Paragöz Urmila’nın itibarı ne olacaksa o da ayrı bir şey. Tabi Ahem ve Gopi duruma bozulup gitmek isterler ancak Madhu kızı ve damadını bırakmaz.

Urmi’nin patavatsızlığını bir kenara bırakırsak Ahem ve Gopi odalarına çekilince hemen çocuklarını arayıp onlarla hasret giderir. Miniklerde ailelerini özlemişlerdir. Bu güzel aile tablosundan sonra Ahem, Gopi’nin kucağında uyuyan Pappu’yu almak ister. Bu esnada Gopi’ye doğru yakınlaşan Ahem onun yanağına minik bir öpücük kondurur. Bu anda Gopi’nin yanakları kırmızı olur. Gopi Ahem odadan çıktığında elini yanağına götürerek öpülen yeri tutar. Yıllar süren o acılardan sonra ikili bu mutluluğu çok ama çok hak etmişti.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Diğer tarafta ise Radha rahat durmaz. Rashi ve Hetal’in konuşmasını dinleyen Radha, Gopi ve Ahem’in yerini öğrenir. Kokila’yı hemen bir bahane ile kandırarak Urmila’nın evine yollar. Nitekim Modiler Gopi ve Ahem’in hapisten çıktığını Koki’den saklamıştır. Koki Urmila’nın evini ararken Radha’nın istediği olur. Ahem ve Gopi Kokila’ya yakalanır. Bu arada Urmila durumu fark edip Kokila’yı kendine çevirir ve sarılır. O arada Ahem ve Gopi saklanırlar. Tabi Kokila gördüklerinin peşine düşer. Doğrudan polis karakoluna gidip durumu kontrol etmek ister. Neyse ki Ahem ve Gopi Kokila’dan önce karakola gidip kodese girer. Böylelikle Koki durumu anlamaz.

Radha Sonunda Yakalanır!

Bütün bu yaşananlar Kokila’nın zihnini yine olumsuz etkiler. Ertesi gün Hetal, Kokila’nın odasına girdiğinde onu baygın görür. Hemen doktora haber verir. Doktor Kokila’nın ilaçlarını kullanıp kullanmadığını sorar. Modiler kullanıyor deyince doktor yeni birkaç ilaç daha yazar. Tabi Radha uzaktan olayları izleyip sinsi sinsi sırıtır. Bu arada Tirpti onu arar. Tripti gelişmeleri öğrenip Radha’dan yeni ilaçları da değiştirmesini ister.

Radha ilaçları  değiştirmeye çalışırken odaya Rashi gelir. Radha yakalanmamak için ilaçları camdan atar. Camdan avluya serpilen ilaçları ise Gopi görür. Gopi Kokila’nın ilaçlarının yerde olduğunu anlayınca Rashi’ye söyler. İkili Koki’nin ilaçlarını incelediğinde değiştirildiğini anlar ve Modiler’e söyler. Rashi ve Gopi suçlunun izini sürerlerken Radha ilaçları tekrar değiştirmek ister. Tabi ki Radha Rashi’ye yakalanır. Rashi Radha’nın kolundan tuttuğu gibi onu avluya götürür ve herkese suçluyu bulduğunu ilan eder.

Gelecek Bölüm Yayında : Masum 269.Bölüm Özeti- 16 Aralık Çarşamba

Hemen Tıkla : Kokila Evdekilerin KATİL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.