Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Radha, Rashi Adında Kız Çocuğu Dünyaya Getiriyor!

Radha gerçeklerin açığa çıkmasıyla birlikte Tripti ile birlikte hapishanenin yolunu tutmuştu. Tabi o hapishanedeyken de Modiler’in başına gelmeyen kalmamıştı. Rashi, Gopi’ye aşık olan adam tarafından öldürülmüştü. Urmila Gopi’yi suçlar. Modiler bu olaydan sonra yasa bürünmüştür. Özellikle de Jigar hayata küser.

Rashi’nin kuzeni ortalığa çıkıp Jigar’a aşık olduğunu söyler. Gopi ise kardeşi Rashi’nin yasını tutarken böyle bir evliliğe uygun bakmaz. Jigar yurtdışına çıkacağını ve çocuklarını da Gopi’ye emanet ettiğini söyler. Yolda polisler Jigar’ı durdurur ve yeni evlenmiş biri olarak karısını bırakıp yurtdışına çıkamayacağını söyler.

Paridi evde herkesin yüzüne karşı sırıtır. Resmen emri vaki yaparak Jigarla nasıl olduğu anlaşılmayan bir evlilik gerçekleştirmiştir. Jigar onu kovsa da yüzsüz kız evde kalmaya ve herkesi polise şikayet etmekle tehdit eder.

Paridi evdeki işlerden sıkılınca yolda tanıştığı kadını eve hizmetçi olarak alır. Yüzü peçeli olan bu kadın Radha’dır. Akıl sağlığı yerinde yoktur yazısıyla hoop tekrar dışarı çıkmıştır. Modiler’den tekrar intikam almaya gelmiştir. Bu neyin intikam inadıdır bilinmez. Sonuçta Tripti Umang ile evli olduğunu söylemiştir. Tüm hata kendindedir.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Radha Paridi’yi kullanarak planlarnı onun üzerinden devam ettirir. Onun Jigar ile pederin karşısında evlenmek istediğini biliyordur. Bu yüzden ona kendi planlarını yaptırmaya çalışır. Aklı olmayan Paridi Radha’nın dediklerini uygular.

Jigar mutsuz… Rashi olsa hepsinin saçına yapışırdı 🙁

Parid’i gizlice Jigar’a ilaçlı süt içirir. Jigar da hemen Rashi’nin hayalini görüp Parid’iye Rashi diye sarılır. O geceden sonra Jigar, Parid’i ile evlenmek zorunda kaldığını anlar ve pes eder. Evde düğün hazırlıkları gerçekleştirilir. Tabi yeni cenaze çıkmış evden kimse düğün yapmak istemez. Parid’i dans ekibine kadar her şeyi düşünmüştür. Gopi de her şeyi planlı yaptığını bildiğini söyler. Kalpten onu kabul etmediğini de itiraf eder. Bu evliliğe engel olmak için Urmila çok uğraş verir. Ne yazık ki Jigar ve Paridi evlenir.

Modiler Sonunda Radha ve Tripti Tutuklandı!

274.Bölüm Özeti Yayında Hemen Tıkla

Eve giriş törenleri yapılırken Paridi’inin yapması gerekenleri peçesini açıp Radha yapınca herkes şoke olur. Radha da nereden çıkmıştır ve neler oluyordur. Radha bununla da kalmayıp Jigar ile evlendiğini asıl karısının kendisi olduğunu söyler. Parid’inin eteğini tutma bahanesiyle ateşin etrafında döndüğünü belirtir. Radha o gece Jigar’ ve Parid’iye süt içirip uyuttuğunu ve aslında Jigar’ın kendisiyle evlenmek zorunda kaldığını anlatır. O gecenin görüntülerini de çeken Şam şeytanı herkesi tehdit etmeye başlar. Polise ve sosyal medya da yayınlayacağını dile getirir. Akıllarda kalan tek bir soru işareti vardır. Jigar kiminle evlidir!

Bu olayın üstüne Jigar Paridi’yi sevmediğini hazır bahane bulmuşken gönderip kurtulmayı dener. Ama evin kadınları Radha’nın daha tehlikeli olduğunu bildikleri için Paridi’yi bırakmazlar. Anlayacağınız Radha Jigar’dan hamile kalıyor ve adını da Rashi koyuyor. Devamı artık gelecek bölümlerde 🙂 Takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir