Sanaya İrani’nin Güzellik Sırları

Sanaya İrani gibi Parlak Bir Cilt İster Misiniz?

Sanaya İrani 17 Eylül 1983 doğumlu Hintli televizyon oyuncusu. Bizler onu Bir Garip Aşk dizisinden tanıyoruz. O bizim Khushimiz ❤ Günümüzde tv ve sinema oyuncularının yoğun makyaja maruz kaldığını biliyoruz. Peki Sanaya İrani bu durumla nasıl baş ediyor dersiniz?

Sanaya Irani, Hint tv sektörünün en güzel oyuncularından biri ve takipçilerinin büyük bir hayranı. Miley Jab Hum Tum’da Gunjan ve Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’da Khushi rolüyle tanınan muhteşem aktris. Ayrıca Fanaa, Dum Dum Dumroo ve Pihu gibi filmlerde rol almıştır.

Sanaya Irani’nin Güzellik Sırları Ortaya Çıktı! 

Güzel oyuncu 37 yaşında ve parlak bir cilde ve güzel saçlara sahip her zaman kusursuz görünmeyi başarıyor. Sanaya İrani’in cildini korumak için bazı yöntemleri var.

En Önemli Rutin

Güzel oyuncunun izlediği en önemli rutini cildini temizleme, tonik uygulaması ve nemlendirme rutinini asla ihmal etmiyor.

İzlenecek Temel Adım

Bol su ! Sanaya İrani ayrıca bol su içmenin ve yeterince kaliteli uyku almanın cildin ışıltılı kalmasını sağladığına da inanıyor.

Sanaya Irani’nin Kıskandıran Tatil Fotoğrafları

Yeterince Uyumak

Gün boyunca su içiyor ve yoğun çalışma programından sonra vücudunun yeterince dinlenmesini sağlamak için uyumayı seviyor.

“Kendinizi Şımartmak Bir Zorunluluktur”

Oyuncu kendini şımartmayı seviyor. Bunu da spa tedavileriyle yaptığını söylüyor. Zihnini canlandırmak ve harika görünmesini sağlamak için ayda iki kez saç ve vücut spasına gidiyor.

Cildiniz İçin Doğru Ürünleri Seçin

Çalışma saatleri boyunca makyaj yapması gerekse de markalarla denemekten hoşlanmıyor. Cildine en iyi uyan ürünleri için belirli bir markaya bağlı kalmayı gerekli buluyor.

Çalışma saatleri boyunca makyaj yapması gerekse de markalarla denemekten hoşlanmıyor. Sanaya, rujlar ve ojeler söz konusu olduğunda MAC’ı tercih ediyor, Chanel’den fondöten ve Maybelline’den allık tenine uygun olduğu için.

DIY Yüz Maskeleri

Cilde herhangi bir zararlı yan etkisi olmadığı için bitkisel ürünler kullanarak ev yapımı ilaçlar da kullanıyor. Buğday unu, süt kreması, un ve lor gibi doğal maddelerden bir yüz maskesi yapıyor ve haftada iki kez yüzüne uygular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.