Masum 269.Bölüm Özeti- 16 Aralık Çarşamba

Kokila Evdekilerin KATİL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR!

Masum dizisi 269.bölüm özetinde Rashi, Radha’yı Koki’nin ilaçlarını değiştirirken yakalamış ve kolundan tuttuğu gibi Modiler’in önüne getirmişti. Modiler Rashi’nin sözleriyle şoke olur. Rashi Radha’yı Kokila’nın ilaçlarını değiştirirken yakaladığını herkese haykırır. Radha Rashi’yi inkar etmeye çalışsa da sonunda ilaçları değiştirdiğini itiraf eder ancak algıyı kendinden Kokila’ya çevirmeyi de başarır. Masum 269.bölüm özeti devam ediyor.

Radha, Koki’nin evdekilere güven duymadığını ve evden gitmek istediğini söyler. Bu esnada Kokila gelince Hetal, Radha’nın yaptıklarını ondan saklar. Yani büyük bir ipucu ve fırsat yakalanmış ancak Modiler Radha’nın üstüne gitmek yerine Koki’nin evden gitmesine takar. Daha da sinir bozucu olan ise Radha’nın bunu yapmasına neden bulamadıkları için olayı önemsemezler. Kısacası bu sahneleri izlerken sinirden delirebilirsiniz.

Tabi Hetal’in burada bir diğer amacı da Kokila zaten Modiler’e güven duymuyor birde yanındaki Radha’nın da ona ihanet ettiğinin ortaya çıkması daha da yıkıcı etkilerinin olur diye susuyor. Ancak Radha’nın suçüstü yakalanıp işten sıyrılma gerçeğini değiştirmiyor. Rashi durumu Urmi’nin evine gidip Gopi’ye de anlatır. Gopi’de Hetal gibi Radha’nın bunu neden yapacağını sorgular. Urmila ise kızının yanında yer alır. Radha’yı suçlar. Sonuç olarak Rashi ve Jigar, Radha’yı sıkı takibe almaya karar verirler.

Jigar ile Rashi’nin Kokila’yla Olan Sınavı Bitmiyor!

İkili konağa Urmi’nin evinden ayrılıp konağa dönerler. Koki’den korktukları için eve gizlice girmek isterler ancak Koki karşılarına çıkar. Kokila ikiliyi kovduğu için konağa girmelerine müsaade etmez. Rashi’nin şoför olan Jigar ile evlenmesine kızgınlığı devam etmektedir. İkili mecburen bahçede uyurlar. Tabi Hindistan’ın sıcak gecelerinde uyumak bir hayli zordur. Rashi klimalara alışmıştır. Bunun üzerine Jigar Rashi’yi arabaya götürür. Ancak Koki resmen nöbet tutar gibi Jigar’ı yakalar. Onu arabadan kovup anahtarı da alır. Rashi ise arabada gizlenir ve kilitli kalır. Kızcağız yangından kaçarken resmen doluya tutulur.

Tabi Rashi sabah bu durumdan kurtulunca Koki’ye olan öfkesiyle konağa gelir. Kokila onu tekrar kovmak istese de Rashi burası büyükannenin evi kovamazsın beni diyerek çıkışır ve odasına gider. Tabi Kokila bir şey diyemez. Rashi’nin konağa gelişiyle beraber ilk işi Kokila’ya ilaçlarını içirmek olur. Bu amaçla Koki’nin çorbasına ilaç katar. Radha ise uzaktan bu durumu görüp engellemeye çalışır. Meeti çorbayı Kokila’ya götürürken önüne oyuncak araba koyarak onu düşürmeye çalışır. Minikler bunu fark ederek Meeti’ye yardım eder. Çorba sağ salim Koki’ye gider ancak Kokila ilaçlı çorbanın tadını kötü bulduğu için içemez.

Sanaya Irani’nin Kıskandıran Tatil Fotoğrafları

Hemen Tıkla

Rashi durumu Gopi’ye anlatır. Gopi ilacı tatlıya karıştırmalarını söyler. Böylece ilacın tadını Kokila hissetmeyecektir. Tabi Modiler bunu yaparken Radha yine uzaktan olanları izler. Büyükanne tatlıyı Koki’ye götürürken de ondaki tatlıları değiştirmeyi başarır.

Bu arada Ahem ise işle ilgili dosyaları almak için Modi konağına gitmesi gerekiyordur. Urmila Ahem’e yardım eder. Urmi Modi konağına gizlice girmekte usta olmuştur. Urmi Ahem’i gizlice Modi konağına soksa da içeride aksilikler yaşanır. Ahem odada kilitli kalır daha sonra da Kokila onu görür. Modiler her ne kadar kimse yok dese de Kokila durumdan tedirgin olmuştur. Daha önce Ahem’in yatağına bıçak ve not yazmasından dolayı Koki onun tekrar kendisini öldürmek için geldiğini düşünür.

Kokila düzel artık! Bu halin hiç çekilmiyor 🙁

Kokila’nın bu şüpheci halini bulan Radha son darbeyi indirir. Radha, Rashi ve büyükannenin tatlılara ilaç koyduklarını gizlice çekmiştir. Bu görüntüleri de Kokila’ya izletir. Kokila, Modiler’den şüphelenirken bu görüntüler onun güvenini daha da kırmıştır. Büyükannenin de işin içinde olmasına şoke olur. Artık tek güvendiği kişi Radha’dır.

Tabi ki olanlar bununla bitmez. Ahem arabası bozulduğu için Daval’ın motoruyla işe giderken o kadar insan içinden gidip Kokila’ya çarpar. Koki katil olarak düşündüğü Ahem’i kendisine çarparken görünce kafası iyice karışır. Üstüne Radha’nın da onu korkutmasıyla Koki, Modiler’in kendisini öldürmek istediğini düşünür.

Gelecek Bölüm Yayında : Masum 270.Bölüm Özeti- 17 Aralık Perşembe

Radha Koki’yi Kandırdı! KOKİLA EVDEN KAÇTI!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir