Masum 267.Bölüm Özeti- 14 Aralık Pazartesi

Ahem ve Gopi Sonunda BARIŞTI!

Masum dizisi 267.bölüm özetinde Kokila’nın gidişatı giderek kötüye giderken Modiler bu durumdan bir hayli endişelidir. Büyükanne Koki’yi Parag konusunda geri adım attırmaya çalışsa da başarılı olamaz. Koki ev halkının kendisinden bir şeyler sakladığı düşüncesi yüzünden herkese öfkelidir. Masum dizisi 267.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada konağın miniklerinin ise bir planı vardır. Ahem ile Gopi’nin arası bildiğiniz üzere hala düzelmemiştir. Kızları Mira bulunmasına rağmen ikili hala barışmamıştır. Minikler bunun farkında oldukları için ikiliyi barıştırmak için plan yaparlar.

Planları çerçevesinde Gopi ve Ahem’in odasına giren minikler odayı güllerle, çiçeklerle süsleyip romantik bir ortam oluşturur. Özellikle Mira ve Vidya bu işi çok iyi yapar. Ayrıca aynaya seni seviyorum yazmayı da unutmazlar.  Minikler süslemeyle uğraşırken Kokila dolabında Mira’ya ait oyuncak bulur. Oyuncağı alan Koki yine sarsıntı geçirir ve geçmişten anılar hatırlar. Gopi ona yardım için koşmak istese de Koki onu engeller. Gopi odasına izinsiz girdiği için, yasak koymuştur. Radha bu durumu fırsat bilerek hemen Koki’ye yanaşır. Radha Koki’nin ev halkına olan kini kullanarak Koki’nin yanında onu olumsuz yönlendirmeye karar verir.

Çağatay Ulusoy’lu Yeni Netflix Filmi ‘Mücadele Çıkmazı’

Hemen Tıkla

Diğer yandan minikler odayı süsleme işini bitirmişlerdir. Önce Ahem’i odaya yollarlar. Ahem odada ki ortamı görünce etkilenir. Bunlar Gopi’nin yaptığını zannederek mutlu olur. Minikler ardından Gopi’yi odaya yönlendirmeyi başarırlar. Gopi’de odaya girdiğinde manzarayı görünce şaşırır. Minikler ise kapıdan onlara bakıp kaçarlar. Tabi ki planın miniklere ait olduğu anlaşılır. Burada Gopi yaşadıklarından dolayı barışmaya pek yanaşmaz. Ahem’in ona yaptıklarından dolayı içinde korku vardır. Ancak Ahem gururunu ve inadını bir köşeye bırakır. İlk önce Gopi’nin ağzına elini götürerek onu susturur. Ardından Gopi’nin ellerini tutar ve kendisine vurmasını ister. Çünkü ona yaptıklarıyla bunu çoktan hak etmiştir. Gopi Ahem’in davranışlarına şaşırırken Ahem Gopi’nin önünde diz çöker ve ondan af diler. Ahem bu sözleri söylerken Gopi’nin de gözlerinden yaşlar akar. Gopi Ahem’i affeder ardından ikili gözyaşları içinde birbirine sarılır.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Çekimleri, Türkiye’de Tamamlanan Laal Singh Chaddha Filminin Ayrıntılarını Okumak İçin Hemen Tıkla

Bu durumu kapıda Kokila’da görür. Koki, Ahem ve Gopi’yi barıştırmak isterken bu tablo karşısında o da çok mutlu olur. Onlardan bir daha küsmemeleri için söz ister. Ayrıca Koki ikiliyi aşağı indirerek tüm ev halkına bu haberi verir. Herkes çok mutlu olur. Ancak Koki çok geçmeden bu mutluluğu bozar. Gopi ve Ahem barıştıklarına göre artık evlerine gidebilirler der. Bu karar herkesi şoke eder. Hetal ve Koki bu konu yüzünden karşı karşıya gelir. Hetal kimsenin bu evden gitmeyeceğini söyler. Tabi Radha bu durumu fark eder. Koki’nin yalnız kaldığını görünce onu yine kışkırtmaya çalışır.

Radha’nın kışkırtmasına gerek kalmadan Koki zaten yapacağını yapar. Minikler arasında ayrım yaparak kendi çocuğu sandığı Vidya ve Tolu’yu diğerlerinden ayırmak ister. Tabi Koki’nin bu hareketi herkesi endişelendirir. Bunun üzerine minikler Urmi’nin evine gönderilir.

Kokila Durmak Bilmiyor!

Tabi Koki’nin vukuatları bununla bitmez. Jigar’dan kendisini tapınağa götürmesini ister. Jigar onu takip ederken gözden kaçırır. Bir anda Koki ortalıktan kaybolmuştur. Jigar Ahem’e haber verirken Modiler bu durumdan endişelenir. Modiler tapınak çevresinde Kokila’yı aramaya başlarlar. Radha’da Tripti’yi arayıp durumu anlatır ve Kokila’yı önce bulup öldürmesini ister. Ancak Radha sözünü bitirmeden Kokila konağa geri döner. Koki’nin gelişi herkesi mutlu ederken Koki bir sürprizle gelmiştir. Yanında pederi getiren Koki Jigar ile Radha’yı evlendireceğini söyler. Kokila bir türlü durmak bilmiyor desek yeridir. Hep bir işler peşinde.

Biz Evlendik !

Koki’nin bu isteği herkesi şoke eder. Hetal yine karşı dururken Rashi de Jigar’ı kaybetmemek için evlilik kıyafetleriyle Koki’nin karşısında çıkar. Koki Jigar ve Rashi’nin evli olduğunu öğrenince delirir. Kardeşinin bir şoför parçasıyla nasıl evlendiğine anlam vermez. Koki ikiliyi evden kovar, ayrıca Jigar’a tokatı geçirmek ister. Jigar Koki’den tokat yemediği gün kalmadı neredeyse. Neyse ki Ahem araya girer. Koki Ahem’in araya girmesine öfkelenip hepsini konaktan kovar. Sadece Rashi’yi bırakmaz. Anne ve babalar konaktan çıkarken minikler konağa gelir. Minikler ailelerinin gitmesini istemez. Oldukça duygusal anlar oluşur. Hetal’de bu durumdan memnun değildir ancak Ahem annesinin sağlığı için bu kararında ısrarcı olur. Koki’nin yalnız kaldığını gören Radha yine planlar yapar. Gizlice Koki’nin yatağına tehdit mektubu ve bıçak koyar. Koki bıçağı ve tehdit mektubunu görünce polise haber verir. Urmi’nin evinde kalan Ahem ve Gopi kapıda polisleri görünce şoke olurlar. Polisler Kokila’nın şikayeti üzerinde geldiklerini söyleyerek ikiliyi tutuklamak ister.

Gelecek Bölüm Yayında : Masum 268.Bölüm Özeti- 15 Aralık Salı

Hemen Tıkla : Ahem Gopi’yi ÖPTÜ! Radha SUÇÜSTÜ YAKALANDI!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir