Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Laal Singh Chaddha Vizyon Tarihi Ertelendi!

Yazdığı, yönettiği ve oynadığı kült filmlerle adından söz ettiren ünlü aktör Aamir Khan, 1994 yapım ‘Forrest Gump‘ filminin uyarlaması ile geliyor.

Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Hint sinemasının en önemli isimlerinden olan Aamir Khan, üzerinde çalıştığı yeni filminin çekimlerinin bir kısmını tamamlamak için Niğde’ye geldi. Niğdeliler,ünlü aktöre yoğun ilgi gösterdi.

Yazdığı, yönettiği ve oynadığı kült filmlerle adından söz ettiren ünlü aktör Aamir Khan, ‘Forrest Gump’ filminin uyarlaması olarak çektiği ‘Laal Singh Chaddha’nın koronavirüs salgını nedeniyle yarıda kalan çekimlerini Niğde´nin Çamardı ilçesinde bulunan Demirkazık bölgesinde tamamladı.

Film çekimlerinin savaş sahneleri için Niğde´nin tercih ediliyor. Çekimlerin 300 kişilik bir ekiple 45 gün sürdüğü söyleniyor.

Aamir Khan, 3 İdiots, Her Çocuk Özeldir, Lagaan, Dangal, Pk, Süperstar gibi yapımlarla tanınıyor.

Laal Singh Chaddha’nın Oyuncu Kadrosu

Oyuncunun yeni filmi, 1994 yapımı Tom Hanks başrollü Forrest Gump’ın uyarlaması olacak. Filmde Kareena Kapoor , Khan’a eşlik edecek. Ayrıca oyuncu kadrosunda Vijay Sethupathi, Sharman Joshi, Mona Singh gibi isimler bulunuyor. Khan aynı zamanda Laal Singh Chaddha’nın yapımcılığını da üstlenecek. Filmin yönetmenliğini ise Süperstar filmiyle tanıdığımız başarılı isim Advait Chandan üstlenecek.

Yapımcılar yaptıkları açıklamaya göre, Aamir Khan ve Kareena Kapoor Khan’ın başrollerini paylaştığı Laal Singh Chaddha’nın artık Aralık 2021’de yayınlanacağını duyurdu.

Tom Hanks’in 1994 yapımı Forrest Gump filminin resmi versiyonu olan filmin daha önce bu yıl 25 Aralık’ta vizyona girmesi planlanmıştı.

One Comment on “Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.