Masum 264.Bölüm Özeti- 11 Aralık Cuma

Radha ve Tripti, Mira’yı HASTANEDE BOĞUYOR!

Masum dizisi 264.bölümde Tripti ve Radha Mira’yı öldürmek için bir çok plan denemiş ancak başarılı olamamıştı. Ancak ikili bu isteklerinden vazgeçmezler. Kampta sahte öğretmenlik yaman Tripti oynanacak oyunları önceden bildiği için planını yapar. Radha’ya bir paket dolusu çivi vererek bunu oyunda kullanmasını ve Mira’nın zarar görmesini sağlamasını ister. Masum 264.bölüm özeti devam ediyor.

Oynanacak oyun ise bir hayli eğlenceli bir oyundur. Minikler şişme bir topun içine girip aşağı doğru hızla inerken büyükler ise onların yolundaki engelleri temizler. En hızlı sürede inene minik oyunu kazanır. Vidya ve Gopi iyi iş çıkarıp  ilk oyunu kazanırlar.

Sıra Mira’ya geldiğinde Radha planını devreye sokar. Mira’nın topla indiği güzergaha demir çivileri saplar. Mira hızla inecek top patlayacak ve o hızla düşüp hayatını kaybedecektir. Ancak Radha’nın planı işe yaramaz. Gopi yere atılmış bir su şişesini alırken çivileri fark eder. Ancak oyunu durdurmak için çok geçtir. Mira yukarıdan hızla geliyordur. Gopi koşarak çivileri yerinden sökmeye başlar. Ancak tüm çivileri zamanında sökmeyi başaramaz. Gopi Mira’nın zarar görmemesi için kendini feda eder. Çivinin üstüne atlar ve topun patlamamasını sağlar. Mira kurtulurken Gopi çivi yüzünden yaralanmıştır.

Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?

Öğrenmek için tıkla
Gopi kendini siper ediyor

Modiler panik içinde Gopi’yi kaldırıp ne olduğunu sorar. Gopi elindeki çivileri göstererek durumu onlara anlatır. Ardından doktor çağrılıp Gopi’ye pansuman yapılır. Radha’nın bu planı işe yaramasa da ikili vazgeçmezler.

Günün Kahramanı Gopi !

Bu seferki plan gerçekten pes dedirtecek cinstendir. Tripti, Radha’ya demir bilyeler verir. Radha bu bilyeleri oynanacak paintbol oyununda boya mermileriyle değiştirip silahı ölümcül hale getirecektir. İki takımın oynayacağı oyunda demir bilyeli silahı karşı Mira’nın karşı takımında oynayan Ahem alır. Vidya’nın ısrarlarıyla Ahem’de kampa gelmiştir. Oyun başlar. Kıyasıya rekabette herkes eğleniyordur. Çok geçmeden Ahem’in demir bilyelerinden biri Gopi’nin kafasına gelir. Kask Gopi’yi korusa da Gopi bir terslik olduğunu anlar. Çünkü kask olmasına rağmen canı yanmıştır. Ardından yerde de demir bilyeyi gören Gopi hemen Ahem’e doğru koşmaya başlar. Amacı Ahem’i durdurmaktır. Çünkü Ahem bayrağı almaya çalışan Mira’ya ateş etmek üzeredir. Neyse ki korkulan olmaz. Gopi Ahem’in üstüne düşse de kazayı engellemiştir.

Ahem şok Ahem iptal!

Gopi Ahem’i köşeye çekerek demir bilyeleri ona da gösterip durumu anlatır. Ahem bilyeleri görünce şoke olur. Gopi daha önce olan olayları da anlatarak birinin Gauri’yi yani Mira’yı öldürmeye çalıştığını söyler. İkilinin yapacağı ilk şey elbette gidip olanları polise anlatmak ve çözüm yolu bulmaktır. Polise durumu anlatan Ahem ve Gopi müfettişten yardım ister. Müfettiş katilin kampta olduğuna kanaat getirir ve onu suçüstü yakalamak için kampa gizlice geleceklerini söyler. Müfettişin istediği şey ise bu durumun kimseye söylenmemesi ve kamp programına devam edilmesidir. Ahem tehlikeli de olsa bu planı kabul eder. Elbette ikili gözlerini Mira’dan bir an olsun ayırmayacaklardır.

Ahem ve Gopi’nin bu esrarengiz kayboluşları elbette Radha’nın dikkatinden kaçmaz. Radha Tripti’yi arayıp ona durumun fark edilmiş olabileceğini söyler. Ancak Tripti durum fark edilse kampa devam etmezler diyerek Radha’yı ikna eder. İkili ertesi kamp günü planlarına devam ederler.

Korkulan Olur! Meera Ağır Yaralı

Bu seferki oyun halatla yamaçtan inmedir. Ahem ve Gopi Mira’ya yakın olmak için onunla aynı anda yamaçtan inecektir. Müfettiş ve ekibi de yamaçta sivil olarak herhangi bir olayın çıkmasını beklerler. Tripti yine yapacağını yapmıştır. Mira’nın bağlı olduğu güvenlik halatını keser. Mira yamaçtan inerken de halat tamamen kopar. Ahem ve Gopi Mira’yı tutmaya çalışsalar da Mira kafasını sert bir kilde taşa çarpar ve kafası kanamaya başlar. Herkes endişe içinde koşuşturur. Müfettiş yamacın tepesindekileri tutuklasa da Tripti çoktan oradan kaçmıştır.

Mira’nın kanlar içindeki hali Kokila’nın hafızasını yine hareketlendirir. Koki geçmişi hatırlar ancak hemen peşine bayılır. İkili apar topar hastaneye götürülürken Mira’nın durumu ciddidir.  Başından yaralanmış ve yoğun kan kaybetmiştir.

Mira hastaneye götürülürken Gopi ise başka bir detay fark eder. Gauri’nin ayağındaki yara kendi kızı Mira’nınkinin aynısıdır. Gopi bunu görünce kafası karışır. Radha ve Tripti ise gerçeklerin iyice ortaya çıkasından endişelenir. İşi bitirmek için hastaneye girerler ve Mira’yı öldürmek için plan yaparlar. Radha servis arabasında Tripti ise temizlikçi kılığında Mira’nın odasına girer. İkili birbirinden habersiz plan yaptıkları için başta aniden birbirlerini görünce korkarlar. Ardından ikisi birden Mira’nın yanına gidip onu öldürmek için boğmaya başlarlar. Sizce Mira ölecek mi yoksa kurtulacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

One Comment on “Masum 264.Bölüm Özeti- 11 Aralık Cuma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir