Masum 263.Bölüm Özeti- 10 Aralık Perşembe

Radha ve Jigar EVLENECEK Mi? Mira TEHLİKEDE!

Masum dizisi 263.bölümde minikler kampa başlarken Radha’nın müdahalesiyle Kokila’da kampa gider. Mira ise kampa gitmediği için mutsuzdur. Kamptaki çocukları, eğlenceyi gören Mira yıllardır çocukluğunu yaşayamamanın da etkisiyle bir hayli iç geçirir. Masum 263.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Urmila ve Kinjal ise karakola giderler. Evlerine gelen polisle konuşup parayı toplamak için zaman isteyecektir. Ancak ikili burada farklı bir olayı öğrenirler. Urmi’nin evine gelenler polis değil azılı birer suçlu çetesidir. Yaptıkları ise dolandırmak amaçlıdır. Urmi ve Kinjal bunu öğrenince şoke olurlar. Urmi ve Kinjal eve giderek durumu Daval’a anlatır. Tüm aile el ele vererek bu hırsızlardan kurtulmak için plan yapar.

Bu arada Radha ise Koki ve miniklerin gidişiyle evde Radha’dan kurtulmak için boşluk kazanmıştır. Radha Mira için meyve suyu hazırlayarak içine ilaç katar. Onu bayılttıktan sonra evden kaçırmayı planlıyordur. Bu arada Mira merdivenlerden düşer. Gopi Mira’ya yardım eder neyse ki Mira’nın ciddi bir durumu yoktur. Radha fırsat bilerek içeceği Mira’ya uzatır. Ancak Mira meyve suyu içmek istemez. Gopi’de Mira’nın düşmesinden dolayı Radha’ya onu rahat bırakmasını söyler. Radha Mira’ya meyve suyu içiremediği için mutsuzdur. Gopi ise Mira’nın durgunluğunu fark eder. Ahem’i de arayıp ona durumu bildirir. Üçlü beraber dondurma yemeye giderek birazda olsa Mira’yı mutlu etmeye çalışır.

Bu arada konakta Meeti meyve sularını görünce mutfakta içer. Meeti Radha’nın kattığı ilaç yüzünden bayılır.

Ahem ve Gopi Meera ile ilgileniyor.

Ahem ve Gopi Mira’nın bu durgunluğunun çaresi olarak onu da kampa götürmeye karar veriler. Mira’ya kamp için form doldurturlar. Bu arada Radha bu duruma çok bozulur. Mira’nın anne ve babasının olmadığını dile getirerek formu nasıl dolduracağını söyler. Amacı Mira’yı üzmektir ve başarılı da olur. Ancak Ahem ve Gopi Mira’ya destek olup kampa gitme konusunda onu ikna ederler.  Radha hemen durumu Tripti’ye haber verir. Tripti ise bu işi artık kökünden çözmeleri gerektiğini söyler. İkili Mira’yı öldürmek için plan yapar.

Masum 263.Bölüm Özeti- 10 Aralık Perşembe

Mira’nın da gelmesiyle tüm Modiler kampa gider. Minikler eğlenceli aktiviteleri çok severler. Radha ise uzaktan uzağa Mira’yı izleyip ona nefretle bakmaya devam eder. Tripti ise kılık değiştirerek eğitmen kılığında kampa sızmıştır Radha onu görünce şaşırır. İkili Mira’yı öldürmek için konuşup planlar yaparlar. Bu arada Rashi Radha’yı biriyle konuşurken görür. Ancak konuştuğu kişinin kim olduğunu göremez.

Urmi ailesi ise planları doğrultusunda sahte polisleri bekler. Polisler geldiğinde ise sopalarla girişip onları etkisiz hale getirirler. Ancak sopanın şiddeti fazla kaçınca işlerin rengi değişir. Polis kılığına girmiş haydut yerde öylece yatıyordur ve hareket etmiyordur. Daval adamı kontrol edince endişeler daha da artar. Adamın ölü olduğunu düşünen Urmi ve Daval ne yapacağını bilemez. Haydudu ölü halde karakola götüremeyeceklerini düşünür. Tek çare adamı ortadan kaldırmaktır.

Tripti ve Radha’nın Sıkan Meera Planı!

Kampta ise Tripti ve Radha Mira’yı öldürme planlarına başlarlar. Yuvarlak şişme balon oyununda Mira’ya zarar vermek için Radha oyunun içine yağ döker. Mira havuzda şişme balonla ilerlerken haliyle yağ yüzünden ayakta duramaz ve kayar. Havuza düşen Mira boğulma tehlikesi geçirirken Modiler çok korkar. Neyse ki Mira sağ salim çıkarılır ancak bu durum onu da çok korkutmuştur.

Hain Radha’nın yüzünden Meera boğulma tehlikesi geçiriyor 🙁

Tabi Radha ve Tirpti durmaz. Bu sefer zorla Mira’yı iple yüksekten karşıya kayarak geçireceği bir oyuna dahil ederler. Gopi Mira için endişelenerek binmesini istemez. Ancak eğitmenlerin arasına sızan Tripti bu oyuna onu zorlar. Mira gerekli önlemler alındıktan sonra havadan bırakılır. Bu arada Tripti ise ipleri keser. Amacı onu yüksekten düşürüp öldürmektir. Ancak halatları tam olarak kesmeyi başaramayan Tripti’nin bu planı da başarısız olur. Mira zarar görmeden karşıya geçer.

Bu arada Tirpti ve Radha Kokila’ya yakalanırlar. Koki Tripti’yi görünce yine olanlar aklına gelir. Hetal Koki’nin başını tuttuğunu görüp oraya yanına gelirken Tripti hemen oradan uzaklaşır. Koki’nin hafızasının gelişi yine direkten dönmüştür.

Diğer tarafta ise Urmi ve Daval türlü zorlukların ardından adamı evden çıkarmayı başarmış ve ormanlık bir alana götürmüştür. Daval derince bir çukur kazar. Adam çukura konulup gömülecektir. Bu arada Urmi yanlışlıkla mezara düşer ve bağırmaya başlar. Bu durum onu çok korkutur. Sonunda adam çukura yerleştirilip üzerine toprak atılırken uyanır. Urmi ve diğerleri çok korkar. Öldü zannettikleri haydut meğerse bayılmıştır.

Radha ve Jigar Evlenecek mi?

Diğer tarafta Modiler ise konağa dönmüşlerdir. Koki Jigar ve Rashi’yi tekrar aynı odada görünce Jigar’ı süpürgeyle dövüp kovar. Jigar’ın sapık olduğunu düşünen Koki ondan nasıl kurtulması gerektiğinin yolunu aramaya başlar. Koki’nin bulduğu çözüm ise oldukça şaşırtıcıdır. Jigar ve Radha’nın evlendirilmesi. Koki ikisini evlendirirse Jigar’ın sapıklıklarından Rashi’yi kurtaracağını düşünür. Radha’da Rashi’yi kışkırtmak için bu teklifi kabul eder.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Gelecek Bölüm Yayında Hemen Tıkla : Radha ve Tripti, Mira’yı HASTANEDE BOĞUYOR!

One Comment on “Masum 263.Bölüm Özeti- 10 Aralık Perşembe”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir