Kore Dizisi Severlere Müjde!

TLC Kore dizileri

TLC Türkiye, Her Gün Kore Dizileri Yayınlayacak!

TLC Türkiye’nin heyecan verici duyurusuyla Kore dizileri meraklıları için müjdeli haber geldi! ‘Korelendik’ başlığı altında yapılan duyuruda, TLC Türkiye artık her gün Kore dizisi yayınlamaya başlıyor. TLC’de hangi Kore dizileri yayınlanacak?

Hint Dizileri Pakistan dizlileri derken sırada Kore dizileri var. Kore dizileri meraklılarını sevindirecek bir haber var! TLC Türkiye büyük bir yenilik yapacağını duyurdu. TLC Türkiye’nin Kore dizilerine olan ilgisi, izleyiciler için heyecan verici bir dönemin başlangıcını müjdeliyor. ‘Korelendik’ başlığı altında yapılan duyuruyla birlikte, TLC Türkiye artık haftanın her günü farklı Kore dizileriyle izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Yeni başlayacak Kore dizileri şöyle: Aşık Avukat (The Law Cafe), Evdeki Yalancı (My Fellow Citizens), İki Dünya Bir Aşk (W 2 Worlds)…

Aşık Avukat TLC
Aşık Avukat TLC

15 Nisan Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 14.00’te başlayacak olan “Aşık Avukat (The Law Cafe)”, izleyicilere asabi ve eksantrik bir avukatın hayatını sunacak. Yu Ri’nin kariyerindeki değişiklikleri ve karmaşık ilişkisini izleyeceğimiz bu dizi, hukuk dünyasının ve romantizmin kesiştiği bir noktada seyircilerle buluşacak. Aşık Avukat yeni bölümleriyle 15 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 14.00’te, tekrar bölümleriyle her gün 8.30 ve 23.30’da TLC’de.

Evdeki Yabancı TLC
Evdeki Yabancı TLC

Cumartesi akşamları saat 19.30’da başlayacak olan “Evdeki Yalancı (My Fellow Citizens)”, suç, komedi ve aşkı bir araya getirerek izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Bir dolandırıcının karısının dedektif olduğunu öğrenmesi sonrası gelişen olaylar, izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Evdeki Yalancı yeni bölümleriyle 20 Nisan’dan itibaren Cumartesi 19.30’da, tekrar bölümleriyle Cumartesi 23.30 ve Pazar 00.30’da TLC’de.

İki Dünya TLC
İki Dünya TLC

7 Mayıs’tan itibaren hafta içi her gün 14.00’te başlayacak olan “İki Dünya Bir Aşk (W 2 Worlds)”, fantastik bir hikayeye dönüşen sürükleyici bir aşk öyküsünü izleyicilerle buluşturacak. Kang Chul ile Oh Yeon Joo arasındaki sıra dışı aşk, gerçek ve sanal dünyalar arasında unutulmaz bir yolculuğa çıkacak. İki Dünya Bir Aşk yeni bölümleriyle 7 Mayıs’tan itibaren hafta içi her gün 14.00’te, tekrar bölümleriyle her gün 8.30 ve 23.30’da TLC’de.

TLC Türkiye’nin Kore dizileriyle dolu yeni yayın programı, Kore dizileri meraklılarını ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Her gün farklı bir Kore dizisiyle izleyicilerini büyüleyecek olan kanal, izleyicilerine unutulmaz bir seyir deneyimi sunacak. Kore dizilerinin büyüleyici dünyasına adım atmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir