Unutulmaz Çiçek Taksi Dizisinin Oyuncuları: Yıllar İçindeki Değişimleri Şaşırtıyor!

Çiçek taksi oyuncularının şaşırtan değişimi

90’ların efsanevi dizisi Çiçek Taksi’nin unutulmaz oyuncuları, zamanın nasıl geçtiğini gösteriyor! İşte, reyting rekorları kıran bu efsane dizinin oyuncularının şimdiki halleri…

Çiçek Taksi durağı burası

Taksinin rengi buğday sarısı

Kiminin parası, kiminin duası

Durmadan koştur, ekmek parası

Çiçek Taksi, Türk televizyon tarihine damgasını vuran unutulmaz bir dizidir. 1995-2003 yılları arasında yayımlanan ve toplamda 367 bölüm süren bu efsanevi dizi, izleyicileri her bölümünde ekran başına kilitlemişti. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan usta isimlerin yıllar içindeki değişimini görmek ise gerçekten şaşırtıcı.

90’ların sonları ve 2000’lerin başlarında Türk televizyonculuğuna damga vuran Çiçek Taksi dizisi, unutulmaz karakterleri ve sıcacık hikayesiyle milyonları ekran başına kilitlemişti. Civan Canova, Cengiz Küçükayvaz, Tuna Arman, Selim Erdoğan, Kamil Güler, Ümit Yesin, Kayhan Yıldızoğlu, Bekir Aksoy, Zuhal Yalçın, Eşref Kolçak, Gül Gölge, Alev Oraloğlu, Melda Arat Mutlu, Mine Soley, Erdal Türkmen, Enver Demirkan, Erol Günaydın ve Kerem Tarhan gibi usta oyuncuların yer aldığı bu efsanevi dizi, her bölümüyle izleyicileri kendine hayran bırakıyordu.

Aradan geçen yıllara rağmen Çiçek Taksi’nin oyuncuları, hala hafızalarda taptaze bir iz bırakıyor. Ancak zamanın eli onları da es geçmedi. Peki, şimdi ne yapıyorlar?

Peki siz Çiçek Taksi oyuncularının 29 yıllık değişimini nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir