Derya Uluğ’dan Taha Duymaz ile İlgili Yeni İddia! ” Kimliği Çıktı, Kendisine Ulaşılamadı!”

derya uluğ taha duymaz

Derya Uluğ’dan Taha Duymaz Açıklaması

Günlerdir Taha Duymaz’ın enkazdan çıkartılması için çaba sarf ediliyordu. Son habere göre Taha Duymaz’ın cansız bedeni enkazdan çıkarıldığı haberi gelmişti. Derya Uluğ ise instagram hesabından yaptığı paylaşımla henüz Taha’ya ulaşılmadığını kardeşi Melek’in enkazdan çıkarıldığını söyledi.  Duymaz’ın kardeşinin cansız bedenine ulaşıldığını ve Taha Duymaz’ın de bel çantası ile kimliğinin bulunduğunu söyleyen Uluğ, “Taha’ya ulaşılmadı ama sağ çıkması imkansız” ifadelerini kullandı.

6 Şubat’ta meydana gelen depremde Taha Duymaz ve kardeşi depreme Hatay’da yakalandı. Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu.

Taha Duymaz yaptığı yemeklerle yaşadığı hayat ile gündeme gelmiş fenomen olmayı başarmıştı. Zaman zaman kendi çektiği videolarda söyledikleri, Armağan Çağlayan’ın programında sarf ettiği sözler yeniden gündeme geldi. Kendisiyle dalga geçildiğini bu yüzden estetiğe başvurduğu anlatmış, geleceğe dair hayal kurmadığını çok yaşamayacağını hissettiğini belirtmişti.

Depremin 12.gününde Taha Duymaz ve kardeşi Melek Duymaz’ın cansız bedenine ulaşıldığı haberi geldi.

Derya Uluğ’dan Taha Duymaz İddiası

Derya Uluğ Melek’in cenazesine ulaşıldığını, Taha’nın ise sadece bel çantasına ve kimliğinin çıktığını haber verdi.

“Taha’nın Sağ Çıkması İmkansız Gibi”

Derya Uluğ, Taha’ya ulaşılmadığını ama sağ çıkma ihtimalinin de olmadığını söyledi.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Evra Köseoğlu Hayatını Kaybetti!
  Youtube platformunda yayınladığı videolarla tanınan Evra Köseoğlu yaşamını yitirdi. Haberi Zeynep Özkaya duyurdu. Evra Köseoğlu uzun yıllardır progeria hastalığıyla mücadele ediyordu.
 • Survivor Yarışmacıları Deprem Haberiyle Yıkıldı!
  Yarışmayı Bırakan İsimler Olduğu Söyleniyor Survivor yarışmacıları deprem haberini öğrendi mi? Büyük çoğunluk bu haberi merak ediyordu. Depremi öğrenen Suvivor yarışmacıları ne tepki verdi? Haberi alan bazı yarışmacıların yarışmadan çekildiği gündemde! Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta …
 • Derya Uluğ’dan Taha Duymaz ile İlgili Yeni İddia! ” Kimliği Çıktı, Kendisine Ulaşılamadı!”
  Derya Uluğ Melek’in cenazesine ulaşıldığını, Taha’nın ise sadece bel çantasına ve kimliğinin çıktığını haber verdi.
 • Depremde Yakınlarını Kaybeden Ünlü İsimler
  Türkiye’nin yüreğini dağlayan Kahramanmaraş merkezli depremde birçok ünlü isim yakınlarını kaybettiğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir