Kısmetse Olur Burak Genç Kimdir

Kısmetse Olur Burak

Kısmetse Olur Burak Yaşı ve Burcu Ne?

Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni damat adayı Burak Genç. Kısmetse Olur Burak kim? Kısmetse Olur Burak kaç yaşında? Kısmetse Olur Burak ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Burak burcu ne? Kısmetse Olur Burak kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Burak’ın instagram hesabı ne? İşte Burak ile ilgili detaylar…

Kısmetse Olur Burak

Kısmetse Olur’da Berat ve Şeyda’nın elenmesinin ardından hem yeni gelin hem de yeni damat adayı eve giriş yaptı. Eve gelen yeni damat adayı Burak Genç.

Kısmetse Olur Burak 24 yaşında Karslı. Burak, Sedat’la hemşeri olduğunu söyledi. Sedat ise yerinden kalarak yeniden Burak’a sarıldı.

Burak Aslan burcu ve1.80 boyunda. Gece kulüplerinde bodyguard olarak çalışıyor. Önce ciddi ilişki düşünüyor ardından evliliğin ikinci bir plan olduğunu söylüyor. Kısmetse Olur’a katılmasının nedenlerinden biri kendini izleyip görmek istiyor. Böylece ilişkide yaptığı hataları görme fırsatı yakalayacağını söylüyor..

Kızlar evinde Burak’a yöneltilen sorulardan biriside kadınlarda aradığı özelliğin ne olduğu. Kısmetse Olur Burak ilişkide varlığının kabul edilmesi istiyor. Tanıştıktan sonra yaptığı hareketlerine dikkat etmesinin gerekli olduğunu bilinçli gerektiğini belirtiyor. En son ilişkisi 1 yıl önce 8 ay sürmüş. Şu an ailesiyle yaşıyor.

Burak’ta dans krizi yaşandı. Önce Buse’ye yönelen Burak olumsuz cevap aldı. Buse tanıma yolunda olduğunu söylerken Burak Ayşenur’a yöneldi. Ayşenur ise olumsuz tavır göstererek reddetti. Burak nezaketen kaldırdığını söyleyerek yerine oturmak istedi. Kızlar Ayşenur’un bu davranışını eleştirdi. Ayşenur ise Burak’ın Buse’yi tanıma yolunda olduğunu bilerek kaldırdığını düşündüğü için böyle tepki verdiğini söyledi. Yaren ise ikilinin arasını yapmak için yine çaba gösterdi. Israrlar neticesinde Burak ve Ayşenur dans etti.

Burak kırmızı odaya Rotinda’yı çağırdı. Rotinda ise Bilek’le tanıma yolunun yeni bittiğini şu anda kalbinin boş olmadığını söyleyerek kibarca reddetti.

Lina’nın erkekler evine girdiğinde yeni yarışmacı Burak’a sarılması ise dikkat çekti. Genç yarışmacı, Burak’la önceden arkadaş olduğunu belirtti.

Kısmetse Olur Lina Kim?

Kısmetse Olur Burak instagram hesabı

Burak’ın instagram hesabı: “gencburaak”. Yarışmacının şu anda 6614 takipçisi bulunmaktadır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın