Kan Çiçekleri 68. Bölüm Fragmanı İzle – (30 Mart Perşembe)

kan çiçekleri 68

Dilan Bu Evin Hanımı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Baran sonunda gerçeği dolaylı yoldan öğrendi. Dilan’ınsa dik başlılığı devam ediyor. Baran, Dilan’dan etkilendiğini kabul edecek mi? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 68. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 30 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 68. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 68. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 68 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 68. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 68
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 68 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde fırtına yerini sessizliğe bıraktı. Baran esip gürledi sonunda yelkenleri suya indirdi. Gerçekleri öğrenen Baran mahcup kaldı. Dilan ise geri adım atmayarak hakkını savunmaya devam ediyor.

Baran gerçekleri öğrendikten sonra derin bir nefes aldı diyebiliriz. Üstüne gidip Dilan’a baştan anlatsaydı tüm bunların yaşanmayacağını söyleyerek üste çıkmaya çalıştı. Dilan, Baran’ı dumura uğratacak o cevapla geri döner. Evliliklerinin gerçek olmadığını hatırlatarak asıl öfkesinin nedenini sorar. Baran bu gerçeği ilk defa duymuşçasına sarsılır.

Baran’a bir darbe de en yakın arkadaşı Kerem’den gelir. Kerem, Baran’a Dilan’a karşı boş olmadığını ima etmeye başlar. Baran bu gerçek karşısında kükremeye başlar. Kerem arkadaşını iyi bildiği için bıyık altı gülmeye başlar. Çünkü bu durum hoşuna gitmiştir.

Baran’ın bunca yaptıklarından sonra izleyiciler hanesine eksileri yazmıştı. Baran bu bölüm izleyenlerin gönlünü kazanacak. Çünkü sonunda biri çıkıp Derya’ya had bildiriyor. Oturduğu yerden Dilan’ı durmadan eleştiren Derya, Dilan’ın evin gerçek hanımı olduğu bir kez daha yüzüne çarpılıyor.

Kan Çiçekleri 68.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 30 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın çıkışı birde ikide bir kendisine hatırlatılan Karabey soyadına karşılık geliyor. Kendisine karşı sorumluluğunun olduğunu üstelik bunu Dilan Demir olarak önemsediğini söylüyor. Baran yine Dilan’dan lafı yemiştir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 68 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir