Kan Çiçekleri 68. Bölüm Fragmanı İzle – (30 Mart Perşembe)

kan çiçekleri 68

Dilan Bu Evin Hanımı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Baran sonunda gerçeği dolaylı yoldan öğrendi. Dilan’ınsa dik başlılığı devam ediyor. Baran, Dilan’dan etkilendiğini kabul edecek mi? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 68. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 30 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 68. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 68. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 68 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 68. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 68
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 68 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde fırtına yerini sessizliğe bıraktı. Baran esip gürledi sonunda yelkenleri suya indirdi. Gerçekleri öğrenen Baran mahcup kaldı. Dilan ise geri adım atmayarak hakkını savunmaya devam ediyor.

Baran gerçekleri öğrendikten sonra derin bir nefes aldı diyebiliriz. Üstüne gidip Dilan’a baştan anlatsaydı tüm bunların yaşanmayacağını söyleyerek üste çıkmaya çalıştı. Dilan, Baran’ı dumura uğratacak o cevapla geri döner. Evliliklerinin gerçek olmadığını hatırlatarak asıl öfkesinin nedenini sorar. Baran bu gerçeği ilk defa duymuşçasına sarsılır.

Baran’a bir darbe de en yakın arkadaşı Kerem’den gelir. Kerem, Baran’a Dilan’a karşı boş olmadığını ima etmeye başlar. Baran bu gerçek karşısında kükremeye başlar. Kerem arkadaşını iyi bildiği için bıyık altı gülmeye başlar. Çünkü bu durum hoşuna gitmiştir.

Baran’ın bunca yaptıklarından sonra izleyiciler hanesine eksileri yazmıştı. Baran bu bölüm izleyenlerin gönlünü kazanacak. Çünkü sonunda biri çıkıp Derya’ya had bildiriyor. Oturduğu yerden Dilan’ı durmadan eleştiren Derya, Dilan’ın evin gerçek hanımı olduğu bir kez daha yüzüne çarpılıyor.

Kan Çiçekleri 68.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 30 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın çıkışı birde ikide bir kendisine hatırlatılan Karabey soyadına karşılık geliyor. Kendisine karşı sorumluluğunun olduğunu üstelik bunu Dilan Demir olarak önemsediğini söylüyor. Baran yine Dilan’dan lafı yemiştir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 68 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir