Kan Çiçekleri 68. Bölüm Fragmanı İzle – (30 Mart Perşembe)

kan çiçekleri 68

Dilan Bu Evin Hanımı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Baran sonunda gerçeği dolaylı yoldan öğrendi. Dilan’ınsa dik başlılığı devam ediyor. Baran, Dilan’dan etkilendiğini kabul edecek mi? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 68. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 30 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 68. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 68. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 68 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 68. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 68
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 68 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde fırtına yerini sessizliğe bıraktı. Baran esip gürledi sonunda yelkenleri suya indirdi. Gerçekleri öğrenen Baran mahcup kaldı. Dilan ise geri adım atmayarak hakkını savunmaya devam ediyor.

Baran gerçekleri öğrendikten sonra derin bir nefes aldı diyebiliriz. Üstüne gidip Dilan’a baştan anlatsaydı tüm bunların yaşanmayacağını söyleyerek üste çıkmaya çalıştı. Dilan, Baran’ı dumura uğratacak o cevapla geri döner. Evliliklerinin gerçek olmadığını hatırlatarak asıl öfkesinin nedenini sorar. Baran bu gerçeği ilk defa duymuşçasına sarsılır.

Baran’a bir darbe de en yakın arkadaşı Kerem’den gelir. Kerem, Baran’a Dilan’a karşı boş olmadığını ima etmeye başlar. Baran bu gerçek karşısında kükremeye başlar. Kerem arkadaşını iyi bildiği için bıyık altı gülmeye başlar. Çünkü bu durum hoşuna gitmiştir.

Baran’ın bunca yaptıklarından sonra izleyiciler hanesine eksileri yazmıştı. Baran bu bölüm izleyenlerin gönlünü kazanacak. Çünkü sonunda biri çıkıp Derya’ya had bildiriyor. Oturduğu yerden Dilan’ı durmadan eleştiren Derya, Dilan’ın evin gerçek hanımı olduğu bir kez daha yüzüne çarpılıyor.

Kan Çiçekleri 68.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 30 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın çıkışı birde ikide bir kendisine hatırlatılan Karabey soyadına karşılık geliyor. Kendisine karşı sorumluluğunun olduğunu üstelik bunu Dilan Demir olarak önemsediğini söylüyor. Baran yine Dilan’dan lafı yemiştir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 68 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın