Kısmetse Olur Aybüke ve Tolga Ayrıldı mı?

kısmetse olur aşkın gücü

Kısmetse Olur Sedat, Aybüke’ye Aşık mı?

Kısmetse olur Aşkın Gücü yayınlanan son bölümde adeta evde fırtınalar koptu, beklenen kaos eve girdi. Aybüke önce Cansel’e sataştı ardından Tolga’ya çok pişman olacağını söyleyip ağladı. Aybüke, Tolga’yı kıskandırmaya mı çalışıyor!

Kısmetse Olur’da Aybüke durmuyor. Freni patlamış kamyon gibi önce kızlar evinde daha sonrada erkek adaylarının evine dalıyor. Kırmızı Oda oyunuyla birlikte Aybüke’ye çıkan isim Sedat olmuştu. Aybüke ve Sedat’ın ilk karşılaşmaları malum. Olaylı ve dikkat çeken bir karşılaşmaydı. Aybüke oyunu açıklamayıp aramızdaki sorunları halletmek için çağırdım demesi Sedat’ta da özgüvn patlaması yarattı diyebiliriz. Kırmızı oda görüntülerinin erkekler evine verilmesi ise Tolga’nın canını sıktı.

kısmetse olur aşkın gücü

Oyundan haberi olmayan ve sonuçta vahiy inmeyecek Tolga ise Aybüke’nin sabahki konuşmasından etkilenip kısasa kısas yapmayı düşündü. Aybüke ise Sedat ile görüşmelerinin Tolga’ya gösterildiğinden emindi. Kıskanılmak için beklerken Tolga’nın ağzından başkasını kırmızı odaya çağıracağı ihtimalini öğrendi. Haklı çıkacağını bilen Aybüke hemen ağlamaya başladı. Ara gazını da veren Sedat ikilinin arasına kara kedi gibi girdi.

kısmetse olur aşkın gücü

Kısmetse Olur yeni bölümde Aybüke Tolga’ya ayrıldıklarını Sedat ile mutluluklar dilediği sözlerinden bahseder. Birçok kişi Sedat ve Aybüke’yi yakıştırmasının ardından Aybüke bu sözlerden etkileniyor mu? Tolga da bu sözleri çok tekrarladığı için Aybüke’ye bir kez daha kızdı. Sedat’ın adının anılmasından rahatsız olduğunu belli etti. Aybüke kırmızı odada Sedat’a kendisine aşık olup olmadığını sormuştu. Siz Aybüke’nin tavrını nasıl buluyorsunuz?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir