Müge Anlı’da Yaşlı Kadınlara İlgi Duyuyor! Adeta Köye Düşen Yıldırım

Müge Anlı Sinan Sardoğan

Müge Anlı’nın Programında Ortaya Çıkan Sinan Sardoğan Olayı Nedir?

Müge Anlı’nın günlerdir işlediği Sinan Sardoğan olayı hem televizyon başında izleyenleri hem de stüdyodakileri delirtmiş durumda. Arife Gökçe 64 yaşında 5 çocuk 12 torun sahibi kadın 17 Aralık’tan itibaren kayıp. Aile, Sinan Sardoğan’dan şüpheleniyor. İşte Sinan Sardoğan hakkında kan donduran detaylar…

Müge Anlı’nın programında yaşananlar akıl tutulması yaşatıyor. Ailenin Sinan Sardoğan’dan şüphelenmesinin ardından Sinan Sardoğan stüdyoda yerini alıyor. Konu işlendikçe stüdyonun telefonları kilitleniyor. Müge Anlı’yı arayan kadınlar Sinan Sardoğan’ın tacizine uğradıklarını, ya kafalarının taşla ya da sopayla yardığını anlatıyorlar. Arayan kadınların tek bir özelliği var. O da 55 yaş üstü olmaları.

müge anlı Sinan Sardoğan

Sinan Sardoğan resmen köye düşen yıldırım. Onun yüzünden kaç aile dağılmış kaç aile köyünü adresini değiştirip kaçmış durumda. Sinan Sardoğan hakkında açılmış dosyalar var.

Sinan Sardoğan annesinin ölümünün ardından annesinin telefonunu ele geçiriyor. Köydeki kadınların telefon numaralarına ulaşınca telefon sapıklığını başlıyor. Ağıza alınmayacak mesajlar atan Sinan Sardoğan “attım atmadığım değil” ifadeleriyle herkesi çileden çıkardı.

Müge Anlı Sinan Sardoğan
Müge Anlı Sinan Sardoğan

Sinan Sardoğan’ın şaşırtan ifadelerinden birisi de Arife Gökçe’nin henüz kaybolduğu ortaya çıkmadan önce Sinan Sardoğan Jandarma’yı arayıp evde olduğunu söylüyor. Ardından kendisini eve kilitleyip kendisini halıya sarıp saklanıyor. Daha sonra verdiği ifadeleri vermediğini söyleyerek herkesi yalanlamaya başlıyor.

Annesi yaşındaki kadınlara musallat olan Sinan Sardoğan, stüdyoda gözü yaşlı annesini arayan Tufan’ın zamanında sınıf arkadaşı. Tufan, Sinan Sardoğan’ın konuşmalarına dayanamıyor. Sürekli korumalar araya girip engel olmak zorunda kalıyor.

Sadece çirkinlikler bunlarla sınırlı değil… Canlı yayına bağlanan Sinan’ın öz kardeşi Serap Bayrak da kendisinden bir yaş büyük olan ağabeyi Sinan’ın kendisine de cinsel içerikli mesajlar attığını açıklamıştı.

müge anlı sinan sardoğan

Sinan Sardoğan konuşmalarıyla, Avukat Rahmi Özkan’ı adeta sinirden çıldırttı. Avukat Rahmi Özkan sık sık Sinan’ın iyi bir dayağı hakkettiğini savunsa da Müge Alı onu dizginlemeye çalıştı. Müge Anlı’nın da içinden geçen Sinan’ın iyi bir dayağı hak ettiğiydi.

Diğer bir dikkat çeken durumsa Sinan’ın “sen erkek misin?” sözlerine kayıtsız kalamaması. Sinan’ın sapıklığının temelinde erkeklik lafına bir garezi var. Kadın torununa yaptığı sünnet düğününde “torunumda erkek oldu” lafını kendisine çeken Sinan Sardoğan kendisine “sen erkek değilsin” imasında bulunulduğundan bahsetti. Aslında Sinan Sardoğan’ın takıntılı tehlikeli bir insan olduğunu gözler önüne serdi.

Ayrıca Müge Anlı Sinan’ın Gerontofili olabileceğini de söyledi. Peki Gerontofili ne demek? Gerontofili kısaca yaşlı insanlara cinsel çekim duymaktır. Burada söz konusu olan kişi ise oldukça gençtir.Gerontifili söz konusu olduğunda bahsedilen yaş farkı genellikle 35 yaştır.  Yaşlı bireylere cinsel çekim duyan kişilerin yaşlılar hakkında durduramadıkları bir cinsel fantezileri vardır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir