Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde Zeyd Cansel’i Havuza Attı! Oğulcan, Zeyd’i Boğdu…

Zeyd Cansel'i havuza attı

Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde kaoslu günler yerini yılbaşı eğlencesine bırakmış durumda. Kanallar, tv programları malumunuz yılbaşına erken giriyor. Kısmetse Olur yeni bölüm tanıtımında Zeyd’in kucaklayarak Cansel’i havuza attığı görüldü. Bakalım Oğulcan’ın tepkisi buna ne olacak?

Kısmetse Olur’da yılbaşı eğlencesinde neler yaşanacak? Bilek güzel olduğunu iddia ettiği sesiyle şarkılar söyleyecek.

Aybüke ve Tolga gerilimi devam ediyor. Tolga “bir yar gider bin yar gelir ” diyerek fitili ateşliyor. Ama ilerleyen saatlerde çift dayanamayıp barışıyor ve dans ediyor.

Sürekli Yeliz’e ambargo uygulayan Erol ise Simge’yle sohbet ederek Yeliz’i çıldırtıyor. Bizce Yeliz fazla ödün veriyor.

Gelelim havuz macerasına! İlerleyen saatlerde damat adayları keyifleniyor ve bir bir havuza atlıyor. Zavallı Cansel’in minikliğinden faydalananlar sürekli kucağına alıyor kızı. Yaren’in kavgada ayırırken Cansel’i kucaklayıp uzaklaştırması unutulmaz anlardan olabilir.

Zeyd kaptığı gibi kızı havuza atıyor. Oğulcan ise bunun intikamını fena alıyor. O da Zeyd’i suya basıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Kısmetse Olur Nihle Kopan Kimdir?
  Kısmetse Olur Nihle Kopan Kimdir? Kısmetse Olur Nihle Kopan Kim? Nihle Kopan Kaç Yaşında? Kısmetse Olur Nihle Kopan kimdir? Kısmetse Olur Aşkın Gücü 2.sezona hız kesmeden devam ediyor. Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacıları bir hayli merak ediliyordu. Eve yeni gelin ve damat adayları giriş yaptı. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Nihle Kopan. Kısmetse Olur Nihle Kopan kim? Kısmetse Olur Nihle Kopan kaç yaşında? Kısmetse Olur Nihle Kopan ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Nihle Kopan burcu ne? Kısmetse Olur Nihle Kopan kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Nihle Kopan instagram hesabı ne? İşte Nihle Kopan ile ilgili detaylar…
 • Kısmetse Olur Hasret Şahin Kimdir?
  Kısmetse Olur Hasret Şahin Kimdir? Kısmetse Olur Hasret Şahin Kim? Hasret Şahin Kaç Yaşında? Kısmetse Olur Hasret Şahin kimdir? Kısmetse Olur Aşkın Gücü 2.sezona hız kesmeden devam ediyor. Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacıları bir hayli merak ediliyordu. Eve yeni gelin ve damat adayları giriş yaptı. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Hasret Şahin. Kısmetse Olur Hasret Şahin kim? Kısmetse Olur Hasret Şahin kaç yaşında? Kısmetse Olur Hasret Şahin ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Hasret Şahin burcu ne? Kısmetse Olur Hasret Şahin kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Hasret Şahin instagram hesabı ne? İşte Hasret Şahin ile ilgili detaylar…
 • Kısmetse Olur Oğuz Kekin Kimdir?
  Kısmetse Olur Oğuz Kekin Kimdir?, Kısmetse Olur Oğuz Kekin Kim? Oğuz Kekin Kaç Yaşında? Kısmetse Olur Oğuz Tekin kimdir? Kısmetse Olur Aşkın Gücü 2.sezona hız kesmeden devam ediyor. Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacıları bir hayli merak ediliyordu. Eve yeni gelin ve damat adayları giriş yaptı. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Oğuz Kekin . Kısmetse Olur Oğuz Kekin kim? Kısmetse Olur Oğuz Kekin kaç yaşında? Kısmetse Olur Oğuz Kekin ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Oğuz Kekin burcu ne? Kısmetse Olur Oğuz Kekin kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Oğuz Kekin instagram hesabı ne? İşte Oğuz Kekin ile ilgili detaylar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir