Emanet 493 Bölüm Fragmanı İzle! 3 Ocak Salı

emanet 493

Yaman Kıskançlık Krizinde!

Emanet 493. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 493 fragmanı geldi. Emanet 493. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 493. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 493. bölüm 3 Ocak Salı günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 493
Emanet 493 Fragman

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizi bu aralar oldukça keyifli akışını sürdürüyor. Ve izlemesi gerçekten çok keyifli. Yaman ve Nana’nın eğlenceli komik anları bizi ekrana bağladı desek azdır. Sürekli kaos ve kötülüklerden sonra bu durum bizi epey şaşırttı. İkilinin bu neşesi ve enerjisi hiç bitmese keşke. Peki gelecek bölümde neler olacak.

Yaman’a neler oluyor? Nana’nın çocukluk arkadaşının konağa gelişi Yaman’ı epey tedirgin etti. Yaman efendi Nana’ya iyiden iyiye gönlünü kaptırmış. Hatta o derece kaptırmış ki kıskançlık krizinden bayılacak neredeyse. Nana’nın arkadaşı Luca’nın gelişi ikilinin aşkında oldukça önemli bir yer kaplayacak.

Bu nasıl olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyiz? Şöyle ki Yaman’ın kıskançlık krizleri Nana’nın dikkatinden kaçmayacak. Nana Yaman’ın ona ne denli aşık olduğunu böylelikle fark edecek. İkilinin aşka doğru adımlarında Nana’nın bu davetsiz misafiri epey itici rol üstlenecek!

Emanet 493 Bölüm Fragmanı İzle! 3 Ocak Salı

Eğlenceye devam! Karamel Yapım’dan alışık olmadığımız bu güzel eğlenceli sahneler önümüzdeki bölümlerde de devam edecek. Taki iki keçi birbirlerine ne denli sevdalandıklarını fark edinceye kadar. Oradan sonrası ise daha keyifli olacak.

Yaman ve Nana’nın romantizmi. Birbirlerine yakınlaşması. Yusuf’un ikiliyi yakalaması. Anlayacağınız dizi uzun zamandır beklediğimiz tüm isteklerimizi yerine getirecek. Şimdiden bu tatlı ve keyifli bölümleri izlerken hepinize iyi seyirler. Ancak şu nu da söylemeden kapatmayalım. Senaristin tatsız sürprizlerine de hazırlıklı olmakta fayda var. İkilinin bu güzel aşkını kıskanan kara belalar konakta kol geziyor bizden söylemesi.

Emanet 493.Bölüm – 3 Ocak Salı Tek Parça İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Kan Çiçekleri 188. Bölüm Fragmanı İzle – 16 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Sabiha iyilik meleğine döndü! Dilan’ın evlatlık olduğu ortaya çıktı! Yeni düşman kapıda.. Sabiha Dilan’ı koruyacak.   Kan Çiçekleri 188.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Kan Çiçekleri 187. Bölüm Fragmanı İzle – 15 Kasım Çarşamba
  Kan Çiçekleri 187. Bölüm Fragmanı İzle – 15 Kasım Çarşamba Baran Yakında Baba Oluyor! Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran yakında baba olur bizden söylemesi! Yavaş yavaş sinyaller verildi. Dilan evlatlık olduğunu öğrenecek mi? Kan Çiçekleri 187.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir