Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde Aybüke ve Tolga Ayrıldı! Sedat ve Aybüke Aşkı mı Başlıyor?

kısmetse olur

Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde Tolga ve Aybüke arasındaki kavga büyüyor. Aralarındaki meseleyi deveyle pire yapan çift kırmızı oda da vedalaştı. Kısmetse Olur yılbaşı programında yakınlaşan çift aralarında meseleyi halledememiş gibi görünüyor.

kısmetse olur aşkın gücü
kısmetse olur aşkın gücü

Gerçek Sebep Sedat mı? Aybüke ve Tolga arasına Sedat mı girdi? Tolga, Aybüke ve Sedat’ın adının aynı cümlede geçmesine tahammül edemiyor. Tolga’nın yumuşak karnı Sedat diyebiliriz. Aybüke ise Tolga’nın hareketlerini çok anlamsız buluyor.

Sosyal medya ilişkide etken mi? Aybüke, Tiktok’ta tanındığı ve orada yayın yaptığı bir gerçek. Kısmetse Olur başladığı günden beri Sedat çok konuşulanlar arasında. Aybüke de konuşulmayı sevdiğini ve Tolga’yla ilişkilerinin best çiftler arasına gireceğini düşünmekteydi! Aybüke sosyal medyada Sedat ile olan yakınlaştırmalardan etkileniyor mu sorusunu akıllara getiriyor. Tolga da Aybüke’nin bu tavrından endişe duyuyor.

Tolga Geri Adım Atmıyor! Aybüke’nin ağzından sık sık Sedat lafını duyan Tolga kısasa kısas derdinde. Canının acıdığı yerde acıtmayı istiyor. Aybüke de bunun farkında. Bakalım kırmızı odada yolları ayıran çift bu kez kesin ayrıldı mı?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir