Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde Yine Şok Kavga! Temas var…

Kısmetse Olur Oğulcan Zeyd kavgası

Kısmetse Olur Oğulcan ve Zeyd İLK İHTAR!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde yine kavga sesleri yükseldi. Kısmetse Olur’da gelin adaylarından sonra damatlar evinde tansiyon yükseldi. Başrolde Oğulcan ve Zeyd var. Sebep Cansel mi? Yılbaşı özel programında Zeyd, Cansel’i kucaklayıp havuza atmıştı. Oğulcan ve Zeyd arasında yaşanan kavganın detayları…

Kısmetse Olur

Biliyorsunuz Kısmetse Olur artık Youtube platformunda yayınlanmakta. Kısmetse Olur’un heyecanlı takipçileri bu kez Oğulcan ve Zeyd kavgasını yakın mercek altına altına alıyor.

Kısmetse Olur

Karaktersiz Herif Çıkışı! Oğulcan, Zeyd’in davranışlarından rahatsız. Ona yaptığı çıkış kavganın fitilini ateşliyor. Oğulcan, Zeyd’in sürekli davranışlarını kurgulayarak hareket ettiğini öne sürüyor.

Kısmetse Olur

Zeyd ise evde laf cambazlığını çok güzel yöneten bir isim. Cansel’i ödünç çaldığını Oğulcan’ın yüzüne söylüyor. Oğulcan’ın damarına basan Zeyd, Oğulcan’dan kendisine yapılan temasa karşılık veriyor.

Araya Damat Adayları Girdi! Oğulcan ve Zeyd kavgasını ayırmak kolay olmadı. Erol sözleriyle sakinleştirmeye çalışırken Erhan ise Zeyd’in üstüne çullanarak onu durdurabildi.

Son Söz Öykü Serter’de! Kavgadan sonra Öykü Serter elinde sarı ve kırmızı kartla içeri giriyor. Diskalifiye mi Uyarı mı? Kızlar evinden farksız olan kavga da Zeyd ve Oğulcan’ın ihtar alacağını söyleyebiliriz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir