Düşman Başına 191. Bölüm Özeti – 4 Ocak Çarşamba

Düşman Başına 191

Shivam Aile’nin Başını Belaya Soktu!

Düşman Başına 191. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 191. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ocak Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 191. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 191.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 191.bölümde neler olacak? Düşman Başına 191. bölüm özetinde Shivam, Shanti Kumar ile yaptığı anlaşma pahalıya mal olacak. Shivam düşüncesiz hareket edince ailesinin başını belaya sokacak. Düşman Başına 191.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 191.bölümde Varun’un yaptığı planla bomba patlamış Shanti ve diğerleri duruma uyanmıştı. Riya hemen Varun’u aramamış ama ulaşamamıştı. Shanti bu adamı nereden bulduğunu Sarla’ya sorar. Sarla üzgündür ölümle burun buruna gelmenin korkusunu yaşar. Riya, Pari ve Preeti’nin gelmediğini söyleyince Sarla onların kaçırıldığını düşünür.

Pari ve Preeti yemek yerken Riya’dan gelen aramaları keserler. Nimmi onların bu halini görüp laf sokar. Nimmi hemen onların bu halini Shanti’ye gösterir. Herkes onlara bakar. Shanti hemen Sarla’dan Varun ile konuşmasını ister. Pari ise Varun’un bu konuyla ne gibi bir ilgisi olacağını sorar. Shanti ise olay anında Varun’un orada olmamasından nem kapmıştır.

Riya gazeteye çıkan Shanti’nin haberini okur. Shanti’nin bir kahraman gibi yazıldığını okur. Shanti utanmaya başlar. Ardından Riya gerçek Varun’un fotoğrafını görür. Aile şaşkındır. Riya hemen internetten fotoğrafları kontrol eder.

Sarla ise gazeteye kendi fotoğrafı yerine annesinin fotoğrafının basılmasına bozulur. Sarla Varun’un evine bakmaya gider. Ama kapı duvarla karşılaşır. Yani her yer kilitlidir. Sarla Shanti Sadan’a gidince eve taşla not atılır. Nimmi notun içinden Pari’nin yüzüğünün çıktığını ve bu ilişki devam edemez imza Varun yazılıdır. Pari ve Sarla ağlamaya başlar. Neden bunların hep kendi ailesinin başına geldiğini sorar. Kuşya kızı Nimmi’ye sarılarak onun adına sevinir. Shanti ise kendi kızının kurtulduğunu ama Pari’ye ne olacağının hesabını sorar.

Düşman Başına 191. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 4 Ocak Çarşamba

Ekip dolandırıldığını anlar. Sammelan töreni için kullanılmışlardır. Shivam eve döndüğünde halasını ağlarken bulur. Olanları öğrenmiştir. Şimdi Shivam’ın Shanti Kumar ile yaptığı anlaşmayı anlatması gereklidir. Bunu yapamaz. Shanti Kumar eve gelir ve Shivam’dan önce davranır. Shanti Kumar, Shivam’a sıradaki dövüşü için yenilmesini, yenildiği takdirde para ödeyeceğini anlatır. Evdeki kadınlar buna karşı çıkar. Özellikle Shanti ve Riya bu anlaşmayı yapmamasını ister. Shivam kazanacağı paraya odaklanmalarını ister. Ev için yüklü miktarda para kazanacağını belirtir. Shanti Kumar bir ayrıntıdan daha bahseder. Eğer Shivam sözleşmeyi imzalayıp bu dövüşü kazanırsa o zaman ailesini satın alacağını hepsinin hizmetkarı olacağını söyler. Bu kimsenin hoşuna gitmez. Shivam ise sözleşmeyi imzalar.

Şimdi ailenin başına bir şey gelmemesi için Shivam bu oyunu kaybetmelidir. Sarla ise kötülükten beslendiği için bu durum hoşuna gitmeye başlar. Dövüş saati gelir. Riya ve Shanti de Shivam ile birlikte gider. Nimmi ve Kuşya’da evde Shivam’ın yenilmesi için dua eder.

Shivam ringe çıkar. Dişli rakibi ise Shivam’ı öfkelendirir. Onu kız kardeşlerinden vurmaya başlar. Shivam sinirlenerek adamı dövmeye başlar. Shivam yenmiştir. İşler şimdi karışır. Shanti hayatını mahvettiğini söyler.

Herkes üzgün bir şekilde eve döner. Kuşya neler olduğunu sorar. Shanti herkesten eşyalarını toplayıp bir an önce burayı terk etmelerini korunma talep etmeleri gerektiğini söyler. Sarla ise bu habere bayılır. Evdekiler kaçma hazırlığındayken Shanti Kumar eve gelir. Kimsenin kaçamayacağını artık herkesin hizmetkarı olduğunu söyler. Sarla pencereden kaçmaya yeltenir. Shanti, Shivam’a öfkelenir. Shivam bir çıkış yolu aramaya çalışır. Para teklif eder. Shanti Kumar’ın adamları evi dağıtır. Herkesin arabaya bindirilip tarlaya götürülüp çalışması söylenir. Shanti adama yalvarmaya başlar. Adam bir hafta süre verir.

Shanti Kumar, Varun’un babası olduğunu söyler. Hepsi şoke olur. Shanti zeki bir düşmanla karşı karşıya olduğunu anlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

son

 • Yayınlanan En Favori Hint Diziniz Hangisi?
  Türk İzleyicilerinin Gönüllerini Fethetmiş 15 Hint Dizisi Hint dizileri ülkemizde en çok seyredilen yabancı dizilerin en başında gelmektedir. Yayınlandıkları dönemde insanları ekrana kilitleyen, en sevilen ve en çok izlenen hint dizilerini sizler için seçtik. Favori dizinizi yorum …
 • Tatlı Bela 8.Bölüm Özeti-31 Ocak Pazar
  Tatlı Bela dizisi 8.bölüm özetinde Ashta ile Shlok sonunda kaza eseri de olsa ilk kez birbirine bu kadar yakın oldu. Birbirlerinin gözlerine yakından ve doğudan bakma fırsatı yakaladılar. Tatlı Bela 8.bölüm özeti devam ediyor. “Geceyi …
 • Tatlı Bela 7.Bölüm Özeti-31 Ocak Pazar
  Astha, Shlok ile Geceyi Aynı Oda da Geçirmemek İçin Neler Yapacak? Tatlı Bela dizisi 7.bölüm özetinde, yol kapalı olduğu için otele yerleşmek zorunda kalan Slok ve Asta’yı merak eden babası telefonla arar. Kolhapur’a gidip gitmediklerini …
 • Tatlı Bela 6.Bölüm Özeti-30 Ocak Cumartesi
  Astha Slok’u Şaşırtacak mı? İlgiyle izlenen Tatlı Bela’da bu akşam Asta’yı taksicinin elinden kurtaran Slok kendi arabasıyla Asta’yı eve bırakmak üzere yol alırken emniyet kemerini bağlaması için işaretle Astha’yı uyarır. Astha bunu anlamaz Slok emniyet …
 • Tatlı Bela 5.Bölüm Özeti-29 Ocak Cuma
  Astha ve Shlok Arasında İlk Kıvılcım! Aşk ve nefretin iç içe olduğu Tatlı Bela’da bugün Shlok Astha’ya bir görev verir. Astha düzenli olarak tapınakta olanları günlük tutacak ve Shlok’a iletecektir. Astha bir katip gibi Shlok’un …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir