Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde Tansiyon Yükseliyor! Cansel ve Oğulcan Ayrılıyor mu?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü

Aybüke ve Cansel Kırmızı Kart mı Görecek!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 16.bölüm tanıtımında evde sesler yükseldi. Aybüke, Cansel’in üzerine meyve suyu fırlattı. Çiftlerin arasına kara kedi mi girdi! Aybüke neden ağladı? İşte Kısmetse Olur Aşkın Gücü 16.bölümde yaşanacaklar!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Youtube’da yayınlanan son bölümünde Cansel ve Oğulcan arasında tartışma yaşanmıştı. Tartışmanın yankıları bu bölümde devam edeceğe benziyor. Cansel hayalindeki damat adayı profilini yeni gelin adayı Eslem’e anlatıyor. Oğulcan ise o zaman benim bundan sonra başım bağlı değil dediği görülüyor.

Erhan’ın ise Sedat’a olan gıcıklığı devam ediyor. Olayların fitilini ateşlercesine Sedat’ın Yaren’e ilişkisi var deyip topu resmen ortaya atıyor. Yaren’in ise bu yakıştırma hiç hoşuna gitmiyor. Sizce Sedat’ın Yaren’den hoşlanma yüzdesi kaç olabilir?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü
Kısmetse Olur Aşkın Gücü

Cansel ise Oğulcan’dan sıkıldığını ifade ediyor. Oğulcan ise çok sevdiği Cansel için gözyaşlarına boğuluyor. Cansel ön planda olmayı sevdiği için böyle bir oyun mu düşünüyor sorusunu akıllara getiriyor.

Aybüke ise rahat durmuyor! Adeta can sıkıntısına kavga başlatıyormuş gibi Cansel’in yanına sokulup yılan diyerek tahrik ediyor. Cansel yerinde durur mu hemen Aybüke’nin üzerine yürüyor. Kızlar araya girerek kavgayı engellemeye çalışırken Yeliz’in Cansel’in elindeki bardağı dökmeden aldığı görülüyor. Fakat Aybüke bir adım daha ileri giderek elindeki meyve suyunu adeta Cansel’i şoke edercesine elbisesine boca ediyor.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü
Kısmetse Olur Aşkın Gücü

Cansel, Aybüke’den hırsını alamayıp üzerine yürüyor. Minnoş Cansel’i Yaren kucaklayarak uzaklaştırıyor.

Aybüke aradığı kaosu bulamayınca dişine diş birini gözüne kestirip bu seferde gülücük Simge’yi çileden çıkartıyor. Aybüke ise kavganın finalinde “Hepiniz bir olup üstüme geliyorsunuz ya” diyor.

Veee evde beklenen kaos sirenleri çalmaya başlıyor. Öykü Serter elinde kırmızı ve sarı kartla içeri giriyor. Aybüke ve Cansel kırmızı kart mı sarı kart mı görecek?

Taraflar kırmızı kart sarı kart muhabbetinden sonra damat adaylarıyla da kavga ediyor. Aybüke ile Tolga arasında yaşanan kavgada Aybüke gözyaşlarına boğulacak. Süper kahraman Sedat, Aybüke’nin hakkını savunarak Aybüke’nin gözüne girecek. İleride Aybüke ve Sedat arasında gerçekten bir ilişki yaşanır mı? Neden olmasın!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü
Kısmetse Olur Aşkın Gücü

Evin neşeli Yaren’i de bu bölüm ağlayanlar arasında. Erhan son bölümde Yaren ve Şeyda arasında yaşanan ruj kavgasından rahatsız oluyor. Aslında Erhan, Yaren’in haklı olduğunu savunurken Yaren’in rujuna 1000 lira verdiğini belirtmesi onun hoşlanmadığı bir hareket. Yaren dönüp dolaşıp önüne çıkan bu para muhabbetlerinden rahatsız olarak hıçkıra hıçkıra ağlıyor. Bu sefer Yaren’i teselli edenler arasında Şeydanur’un olmaması da iki yakın arkadaşın arasının hala açık olduğunu ve belki de Şeydanur’un artık Eslem Sena ile arkadaş olabileceğini gösteriyor.

Bu içerikler de dikkatinizi çekebilir 👇

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir