Kan Çiçekleri 20.Bölüm Fragmanı – 2 Ocak Pazartesi

kan çiçekleri 20

Baran ve Dilan AŞKI Kötüleri Delirtecek!

Kan Çiçekleri 20.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 2 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 20.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 20.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 20.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 20.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bir önceki özetimizde belirttiğimiz gibi Hasan gerçekleri Azade’ye söyledi. Azade, Baran’ın düşmanlarına kan vermesi karşısında deliye döndü. Hasan ise durmak bilmiyor. Hem Azade’yi hem de Cihan’ı kışkırtmakta kararlı. Dizide her geçen gün Baran ve Dilan açısından olumsuz ilerliyor. Peki gelecek bölümde çiftimizi neler bekliyor?

Dilan’ın değişimi! Geçmiş bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Dilan’ın güzelliği karşısında Baran’ın ne denli etkilendiğini görmüştük. Gelecek bölümlerde ise bu durumun tersini göreceğiz. Yani Dilan’ın Baran’dan etkilenmesi ve bakış açısının değişimi.

Bu durum nasıl yaşanacak derseniz aslında hali hazırda yaşanıyor. Öncelikle Baran’ın tüm aileyi ve töreleri karşısına alarak Cevdet’e kan vermesi Dilan’ı çok etkilemişti. Tabi Baran’ın yapacakları bununla da kalmayacak. Baran yine tüm konağı karşısına alarak Dilan’ın yanında yer aldığını ilan edecek. Dilan Baran’ın bunca fedakarlığı karşısında elbette etkilenecek.

İkili birleşecek! Çiftimiz içi yaşanacak bu güzel durum gelecek bölümlerde daha da büyüyecek. Dilan ve Baran birlik olarak kötülüklerle mücadele edecek. Ancak burada büyük bir tehlike var. O da Hasan! Kudret’e ve tüm aileye yaptığı kötülükleri Dilan’a yıkmaya çalışan Hasan sinsiliklerini Azade üzerinde yoğunlaştırıyor. Amacı Azade’yi kışkırtmak ve yanlış yapmasını sağlamak.

Kan Çiçekleri 20.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 2 Ocak Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Pusuda bekleyen Hasan’ın tek isteği konağın hakimi olmak. Azade eğer Baran’ın bu yaptıklarına daha fazla katlanamazsa onu tahtından indirebilir. Bu karmaşada meydan ise Hasan’a kalır. Hasan bu sinsi planları yapsa da Baran çok güçlü biri. Yaşadığı bunca kötü duruma rağmen bir an olsun vazgeçmeye niyeti yok. En başından beri bu kan davasını bitirmekte kararlı olan Baran durmayacak. Ailesine ve bu şer odaklarına karşı koyarak Dilan’ı konakta kabul ettirecek.

Bu açıdan bakarsak gelecek bölümler çiftimiz için çok önemli. Bir yandan kötülüklerle mücadele diğer yandan da birbirlerini tanımayla geçecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 19.BÖLÜM FRAGMANI İZEME LİNKİ

KAN ÇİÇEKLERİ 18. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ 

Kan Çiçekleri 20. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir