Kızılcık Şerbeti 10.Bölüm Özeti Yayınlandı! Kızılcık Şerbeti 30 Aralık Cuma Günü Yaşanacaklar

kızılcık şerbeti 10

Ömer Evli mi?

Kızılcık Şerbeti 10.bölümde neler olacak? Kızılcık Şerbeti 10.bölümü 30 Aralık Cuma günü yayınlanacak! İşte Kızılcık Şerbetinde bu hafta yaşanacak gelişmeler…

Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 10.bölümde Doğa’nın Fatih’in kendisini aldattığı iddiası eve bomba gibi düşüyor. Doğa’nın yanlış anlaması Fatih’in ailesiyle arasını açacak. Ömer ve Kıvılcım cephesindeyse beklenmeyen gelişmeler yaşanacak. Anlaşılan Kızılcık Şerbeti 10.bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemeyi planlıyor. Kızılcık Şerbeti 10.bölüm yine dopdolu.

kızılcık şerbeti 10.bölüm
kızılcık şerbeti 10

Kızılcık Şerbeti son bölümde Kıvılcım’ın başına yardım ettiği şiddet mağduru kadının kocası musallat olmuştu. Kıvılcım’ı kurtaran isim Ömer oluyor. Kıvılcım ve Ömer arasında yeni bir aşk filizlenirken Ömer’in hala evli olması ise Kıvılcm’ı derinden sarsacaktır.

Kızılcık Şerbeti son bölümde doğum gününde Fatih ve Doğa arasında ipler gerilmişti. Fatih evden uzaklaşmak isterken Doğa onu takip eder. Fatih’in bir kadınla buluştuğunu düşünen Doğa bu kez evden ayrılmaya kesin niyetli. Eşyalarını toplarken kaynanası ve görümcesi Nursema’ya Fatih tarafından aldatıldığını söyler. Pembe Hanım durumu hemen Abdullah Efendi’ye yetiştirir. Oğluna sert şekilde çıkışan Abdullah, gelininin yanlış anladığını öğrenir. Fatih ve Doğa bir kez daha ayrılığın eşiğinden döner.

kızılcık şerbeti 10.bölüm
kızılcık şerbeti 10

Nursema’nın sergiye katılacak olması Pembe’yi çok rahatsız etmektedir. Onun bu başına buyruk davranışlarına bir son vermek gerektiğini düşünen Pembe bu güne kadar çok ısrarcı olmadığı evlilik konusunu ağzından düşürmemeye başlar. Nursema hayallerini gerçekleştirmek için hiç beklemediği isimlerden destek görecektir. Katı bir şekilde ön yargılı davranan Nursema artık bakış açışını değiştirecek midir?

Alev ve Abdullah arasında neler oluyor? İkilinin aklına zorla ilişki meselesi sokuldu. Alev iyiden iyiye Abdullah’tan etkilenmeye başlıyor.

Kıvılcım’ın evindeki yemek herkesi bir araya getirir ancak iki aile arasındaki farklılıklar her zamanki gibi yine apaçık ortadadır.

Kızılcık Şerbeti 10.Bölüm – 30 Aralık Cuma Günü İzle

Fatih’in, Doğa’nın babasıyla ortak olarak aldığı otelin açılışı yapılacak, kimse bu ortaklıktan memnun olmasa da Fatih’in hatırına herkes katılacaktır. Açılıştan birlikte çıkan Kıvılcım ve Ömer için ise yepyeni bir sayfa açılmak üzeredir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir