Kardelen – Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim?

Kardelen - Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim

Kardelen – Meray Humnasheen Başrol Oyuncuları

Kardelen Pakistan dizisi dizisi 17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Hint dizilerinin ardından gözler yeni başlayan Pakistan dizisine çevrildi. Bakalım Kardelen Pakistan dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Kardelen - Meray Humnasheen Başrol Oyuncuları

Kardelen dizisi 17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren 16.15’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin yapımcısı Ali Faizan.

Meray Humnasheen dizisi 6 Mayıs – 1 Ekim 2022 yılında 43 bölüm yayınlandı. Başrollerini Hiba Buhari , Ahsan Khan , Shahzad Sheikh , Syed Jibran paylaştı.

Meray Humnasheen Pakistan dizisi orijinal bölümü 43’tür. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hint dizilerinde olduğu gibi bu dizide de bir bölümü 30 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 20-25 arası bölüme tekabül ediyor. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda ağustos ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

İşte Kardelen Dizisi Oyuncuları

Hiba Buhari - Hacessa

Hiba Buhari – Hacessa

Kardelen dizisinin başrol oyuncusu. Dizi de doktor olabilmek için mücadele veriyor. Kadınların okumak yerine evde kocasına yemek yapması vurgulanıyor.

Hiba Buhari, 27 Temmuz 1993’te Karaçi’de  dünyaya geldi. Yengeç burcu. Hobileri, selfie aşığı, fotoğrafçılık, doğa da gezmeyi çok sever ve yemek meraklısı.

Hiba Buhari, 2022 yılında Ahmet Araz ile evlenmiştir.

Shahzad Sheikh – Hadi

Kardelen dizisinin başrol oyuncularından biri de Shahzad Sheikh. Kardelen dizisinde Hadi karakterini canlandırıyor.

Shahzad Sheikh 26 Eylül 1982 yılında Pakistan’da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu. New York Film Akademesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Kitap okumak, bisiklete binmek ve seyahat etmek hobileri arasında.

Avukat Hina Mir ile 28 Aralık 2012 de dünya evine girmiştir. Bir oğlu bir de kızı vardır.

Favori yiyecekleri pizza ve dondurma. Oyuncu sosyal medyasında sık sık Mevlana’dan sözler paylaşır.

Ahsan Khan- Darakzay

Ahsan Khan Kardelen dizisinde Darakzay karakterine hayat veriyor. Kendisi öfkeli ve kabadır. Hacessa ile nişanlıdır. Hacessa’nın okumasına karşıdır. Genel olarak kadınların okumasına karşıdır. Ama Hacessa sevgisiyle zamanla değişecektir. Ancak ömrü kısadır.

Ahsan Khan 9 Ekim 1981 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir. Pakistanlıdır. 9 Ekim 1981’de Londra’da beş kardeşli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi; Londra’dan bir yazar ve şair olan bir ağabey, iki abla ve bir ikiz erkek kardeş (Yasir Khan). Oyunculuğa giden tek kişi o ve ailesi Lahor’a geri döndüğünde Devlet Koleji Üniversitesi’nde İngiliz edebiyatı alanında yüksek lisans derecesi aldı . Khan’a göre babası yarı Peştun ve annesi Punjabi’dir.

Khan, 30 Temmuz 2019’da Çocuk Edebiyatı Festivali tarafından CLF İyi Niyet Elçisi olarak atandı.

Erşan Kuneri’de Ekibe Dahil Olan Yeni İsimler!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.