Kardelen Meray Humnasheen Pakistan Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Kardelen Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kardelen Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kardelen Pakistan dizisi Bölüm Sayısı Kaç?

Merhaba dizi severler. Kan Çiçekleri dizisinin sezon finali yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Meray Humnasheen olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

kardelen dizisi
kardelen dizisi

Kardelen dizisi 17 Temmuz Pazartesi günü ekranlardaki yerini aldı. Bakalım konusu izleyici tarafından beğenilecek mi?

Meray Humnasheen dizisi 6 Mayıs – 1 Ekim 2022 yılında 43 bölüm yayınlandı. Başrollerini Hiba Buhari , Ahsan Khan , Shahzad Sheikh , Syed Jibran paylaştı.

Meray Humnasheen Pakistan dizisi orijinal bölümü 43’tür. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hint dizilerinde olduğu gibi bu dizide de bir bölümü 30 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 20-25 arası bölüme tekabül ediyor. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda ağustos ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.