Erşan Kuneri 2.Sezon Sürprizleri

erşan kuneri 2.sezon

Erşan Kuneri’de Ekibe Dahil Olan Yeni İsimler!

Erşan Kuneri 2.sezon onayını almış ve yeni sezon ise merakla bekleniyordu. Erşan Kuner’den güzel haberler birbiri ardına gelemeye devam ediyor. Tabi seveni kadar sevmeyeni eleştireni de çoktu. Erşan Kuneri 2.sezonda yeni oyuncular kim olacak? Peki 2.sezonda olmayan oyuncu kim? İşte Erşan Kuneri 2.sezon hakkında merak edilenler…

Erşan Kuneri 2.Sezon

Erşan Kuneri 2.sezon onayını almıştı. Şimdi gözler yapılacak yeni sezon çekimlerine çevrildi. Erşan Kuneri 2.sezonu 2023 yılı bitmeden yayına girmesi planlanıyor.

Erşan Kuneri’de Ezgi Mola ve Çağlar Çorumlu büyük beğeni toplarken Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Zafer Algöz de canlandırdıkları karakterlerle çok sevildi. Önümüzdeki sezon bu ekipten Uraz Kaygılaroğlu’nun olmayacağı söylendi. Disney Plusta yayınlanacak yeni dizisi için anlaşma gereği böyle bir karar olduğu söylendi.

Erşan Kuneri 2.sezonda ekibe yeni isimlerin dahil olacağı söylendi. Adı geçen isimler arasında Ahsen Eroğlu, Bige Önal, Şükran Ovalı ve Bora Akkaş’ın adı geçiyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.
 • Yalnız Beni Sev 8.Bölüm Özeti – 20 Eylül Çarşamba
  Yalnız Beni Sev 8.Bölüm Özeti – 20 Eylül Çarşamba Akram Kalp Krizi Geçirir! Yalnız Beni Sev 8.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 8. bölüm özetinde Akram, Navab’ın hakaretlerinden sonra dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Yalnız Beni Sev 8. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın