Kardelen 6.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazartesi

kardelen 6

Hadi, Hacesta’nın Yardımına Koştu!

Kardelen 6. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Temmuz Pazartesi günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 6.Bölüm Full İzle.

Kardelen 6.bölümde neler olacak? Kardelen 6. bölüm özetinde Drakzay, Hacesta’nın okuldan çalışmak için getirdiği kemiği kırmasıyla ikili kavgaya tutuşur. Hacesta okuldan azar işitmekten çekinirken yardımına Hadi yetişir! Kardelen 6. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 6
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kardelen son bölümde okulda yaşanan olumsuzluklara daha fazla dayanamayan Hacesta izin alıp eve dönmüştü. Hacesta ailesini görmenin rahatlığıyla kendine gelirken Hadi ise düşüncelidir. Hacesta gibi biri kafasını karıştırmış eş seçiminde Aima’nın kendisine uygun olmadığına emin olmuştur.

Aima okuldan gelen bir arkadaşıyla konuşurken Hadi onu süzer ve pijamalı bir şekilde elini kolunu arkadaşına atmasını hoş karşılaşamaz. Hadi, Aima’yı uyarırken Aima ona sert çıkışarak muhafazakar baskısını üzerinde kuramayacağını belirtir.

Öte yandan Darakzay ve Hacesta birbirlerini gördükleri ilk andan itibaren kedi köpek gibi atışmaya başlamışlardır. Aima’nın annesi ise nişan töreni gerçekleştirmek istediğini söyler. Hadi buna karşı çıkarken sınavlarını bahane eder. Aynı zamanda annesine kaş göz yaparak bu evliliği istemediğini belli eder. Kapıda konuşmaları duyan Aima yıkılır.

Hacesta ders çalışırken Darakzay gelip kızın okuldan getirdiği kemiği kırar. Hacesta ağlayarak kemikleri birleştirmeye çalışır ama bu mümkün değildir. Darakzay pişman olmuştur ama iş işten geçmiştir. Evdeki herkes tek tek Darakzay’a kızmaya başlar.

Hacesta ise bunu okula nasıl götüreceğini kara kara düşünür. Alacağı cezada cabası. Bir daha nasıl ders çalışacağını düşünür. Biya’yı arar ve dertleşir.

Hadi ise annesinden azar işitir. Zamanında Aima ile ilgili düşüncesini sorduğunu ve olumsuz bir cevap almadığını hatırlatır. Şimdi neyin değiştiğini sorgular. Hadi’nin de babası gelip bu evliliğin olacağını ve kız kardeşine söz verdiğini açıklar. Hadi baskının ve eleştirilerin odağı haline gelmiştir.

Kardelen 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 24 Temmuz Pazartesi

Aima, Hadi ile konuşmayı dener ama ona ulaşamaz. Hadi kaçamak cevaplarla uzaklaşır. Okulda Hacesta’yı gören Hadi hemen konuşmaya çalışır. Tekrar ondan özür dilemeye çalışırken Hacesta, Hadi ve Hasan’ın kardeş olduğunu anlar. Hemen kalkıp sınıfı terk eder. Bu arada Hadi ve Hacesta’nın konuşmasını duyan kız Aima’ya yetiştirir. Aima bir kez daha bu duruma bozulur.

Hacesta’nın bu gerginliği Hasan’ın dikkatini çeker ve hemen araştırmaya başlar. Hasan kırık kemik mevzusunu öğrenir ve görevliyi sıkıştırmaya ve ders çalışmak için kemiği ister.

Biya durumu Hadi’ye anlatır. Hadi ise evde babasının kemiklerinden birini onun adına verir. Hacesta durumu görevliye anlatacakken kemiğin Doktor Hadi tarafından verildiğini öğrenir. Hem rahatlar hem de bu iyilik için çok mutlu olur. O anda koridor da Doktor Hadi’yi gören Hacesta etkilenir. Hadi’nin kahve teklifini reddetmez. Ta ki Aima’nın onları görüp laf sokmasına kadar. Hacesta aradaki kıdemi bozmamalarını söyleyerek ayrılır.

Hasan ise Hadi’nin yardımını öğrenip olay çıkartır. Ayrıca Aima ve Hadi’nin arasında bu meseleyle birlikte soğuk rüzgarlar esmeye devam edecektir.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.