Candan Öte 56.Bölüm Özeti – 14 Ağustos Pazartesi

candan-ote-57

Jevika Gizlice Bebeğini Aldırdı!

Candan Öte 56.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 56. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 56. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 56.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 56.bölümde neler olacak? Candan Öte 56. bölüm özetinde Manvi, Jevika’yı mahkemeye veriyor. Candan Öte 56. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 56

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Manvi için kritik günler başlamış Jevika’da çocuğu ve Manvi arasında bir seçim yapmak durumunda kalmıştı. Viren’de bu konuda Jevika’ya tam destek vereceğini söylemiş ikili bebeği aldırmaya karar vermişti.

Manvi bu haberi duyunca olay çıkarmış ve asla bu durumu kabul etmeyeceğini söylemişti. Jevika bu konuda net olduğunu aile üyelerine de açıklar. Aile bu duruma karşı çıkar. Viren ve Jevika ailelerini karşılarına alır.

Manvi bu olayı mahkemeye taşımaya karar verir. Bildiğiniz Manvi ablasını mahkemeye veriyor. Onun çocuğunu aldıracağını iliğini almayı reddettiğini sunuyor. Mahkeme epey çekişmeli geçer. Manvi ise bu süreçte oksijen maskesiyle dolanmaya başlamıştır. Mahkeme böyle çekişmeli geçince birkaç gün sonraya ertelenir.

Jevika, Viren ve doktor bu durumun iyi olmadığını nihai bir karara ihtiyaçları olduğunu söyler. Jevika gizli de olsa bu çocuğu aldıracaktır. Bu yüzden oyun yaparak Manvi’nin yanına giderek mahkemeden geri çekildiğini onun kazandığını söyler.

Candan Öte 56. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Ağustos Pazartesi

Bu habere herkes sevinir. Vadhera ailesi yataklarına girdiklerinde Viren ve Jevika hastaneye giderek bebeği aldırır. Bu ikili için oldukça duygusal olmuştur. Jevika, Viren’e sarılarak ağlar. Eve döndüklerinde Jevika içeriye giremiyordur. Viren bir an önce girip yüzleşmeleri gerektiğini söyler. Jevika yatağa girdikten sonra bu kez Viren ağlamaya başlar.

Herkes kahvaltı masasında toplanmışken yeni bir donör bulunduğu haberi gelir. Herkes yeniden mutlu olurken Jevika’nın yüzü gülmüyor kaybettiği bebeği aklına geliyordur.

Manvi ve Virat işlemler için yola çıkar. Jevika bu nakilin gizli bir şekilde gerçekleşmesini istiyor ve Doktor Mehra’dan yardım istiyordur. Virat ise biraz bu durumda kafası karışmış hisseder ve doktoru sıkıştırmaya başlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.